Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Nasz zespół

BJÖRN HALLBERG

CEO

Björn Hallberg posiada wyższe wykształcenie w dziedzinie technologii i ekonomii. Pracował w Wielkiej Brytanii jako CEO w firmach z branży komercyjnych nieruchomości. Stworzył i prowadził również firmę z sektora handlu detalicznego w Danii.

  • Ukończył studia inżynierskie w Ebersteinska School w Norrköping w Szwecji.
  • Ukończył również ekonomię na Uniwersytecie Linköping w Szwecji.

PATRICK ALEXANDER

Prezes

  • Licencjat z międzynarodowej ekonomii i zarządzania na Uniwersytecie Bocconiego w Mediolanie.
  • Studia magisterskie Executive Global Masters in Management w London School of Economics.
  • Dyrektor ds. marketingu i działalności w regionie EMEA, Apple.

EVA SKIÖLDEBRAND

Dyrektor

  • Profesor, doktor, pracownik naukowy na Szwedzkim Uniwersytecie Rolniczym w Uppsala.
  • Prowadziła badania w Szpitalu Uniwersyteckim Sahlgrenska w Goteborgu w Szwecji.
  • Dziesięcioletni staż pracy w Bayer na stanowisku dyrektora ds. rejestracji i marketingu produktów farmaceutycznych oraz w dziale badań i prób klinicznych.
  • Oprócz piastowania stanowiska w Prologic GmbH Eva zasiada w radach nadzorczych kilku przedsiębiorstw z branży farmaceutycznej.

Cele firmy

Dla nas – tworzących agencję tłumaczeń The Native Translator –kluczowe jest spełnienie obietnic złożonych naszym klientom i sprostanie ich oczekiwaniom pod każdym względem. Każde zlecenie musi być zrealizowane w profesjonalny sposób, dostarczone w ustalonym terminie i na uzgodnionych warunkach.

Naszym celem jako przedsiębiorstwa jest świadczenie jednych z najszybszych i najwyższej jakości usług na rynku. Naszym celem jest bycie usługodawcą z wyboru w zakresie tłumaczeń poświadczonych, o wskaźniku satysfakcji klienta przekraczającym 95%. Nasi pracownicy i partnerzy muszą cechować się przyjaznym i pozytywnym podejściem do klienta oraz profesjonalizmem. Natomiast nasi klienci muszą czuć, że są traktowani z szacunkiem oraz godnością. Chcemy być przedsiębiorstwem, które aktywnie przyczynia się do pozytywnego rozwoju społecznego, nie tylko w zakresie ochrony klimatu. Zapewnia to zgodność z normą ISO 14100.

Nasze zaangażowanie w sprawy każdego klienta wykracza poza realizację danego projektu. Podejmujemy również inne działania w trakcie i po realizacji projektu, aby mieć pewność, że oczekiwania klienta zostały spełnione. W ten sposób nawiązujemy z naszym klientem stałą relację biznesową, mającą na celu promowanie przyszłego rozwoju poprzez wzajemne uznanie i zaangażowanie.

Aby powyższe działania mogły się powieść, niezbędna jest pozytywna i pełna szacunku współpraca z pracownikami oraz partnerami na całym świecie. Nasz cel – bycie usługodawcą z wyboru w zakresie tłumaczeń poświadczonych – oznacza również, że musimy być pracodawcą przyjaznym dla naszych tłumaczy, opierającym współpracę z nimi na zasadach partnerstwa.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>