Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Globalna agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO

The Native Translator to posiadająca certyfikat ISO 17100 globalna agencja tłumaczeń, będąca częścią The Translator Group. Posiadamy ponad 60 stron internetowych na całym świecie, oferujemy usługi tłumaczeniowe i współpracujemy z ponad 5500 profesjonalnych tłumaczy. To sprawia, że tworzymy jedną z czołowych na świecie agencji tłumaczeń, realizującą wysokiej jakości usługi tłumaczeniowe, które możesz zamówić online.

Przewidujemy, że do 2023 roku zwiększymy swoją obecność do ponad 40 rynków, a nasza strona internetowa będzie dostępna w ponad 25 językach. W związku z tym planujemy oferować tłumaczenia online z i na ponad 30 języków. Już teraz tłumaczymy w ramach ponad 100 języków za pośrednictwem The Business Translator – naszej usługi dla przedsiębiorstw.

Jeśli musisz przetłumaczyć tekst lub dokument na język / z języka niewymienionego w zakładce języki, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my odezwiemy się do Ciebie w ciągu kilku godzin, z informacją o wycenie i terminie realizacji Twojego tłumaczenia.

Bycie „lokalnym” jest dla nas bardzo ważne. Esencją działania lokalnego jest tłumaczenie. Polega to na właściwym uchwyceniu znaczenia i stylu dokumentu oraz na uczynieniu go zrozumiałym dla partnera biznesowego lub klienta na drugim końcu świata. Tym samym przyczyniamy się do przybliżenia ludzi sobie nawzajem, do ich wzajemnego zrozumienia oraz tworzenia możliwości rozwoju firmy i dobrostanu pracowników.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>