Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Tłumaczenie e-maili

Zwiększ sprzedaż – wzmocnij swoją sieć kontaktów.

Jednym z elementów prowadzenia wielojęzycznej działalności jest wysyłanie i odbieranie wiadomości e-mail w innych językach. Możesz zdecydować się na samodzielne tłumaczenie korespondencji elektronicznej lub zaoszczędzić czas i zamówić profesjonalne tłumaczenie – dzięki temu Twój partner biznesowy za granicą dokładnie zrozumie, co masz na myśli.

Po prostu prześlij nam pocztą elektroniczną swoją wiadomość e-mail, a jeden z naszych profesjonalnych tłumaczy szybko przełoży Twój tekst na wymagany język. Jesteśmy również gotowi pomóc Ci w tłumaczeniu niespecjalistycznych dokumentów o tematyce ogólnej,  takich jak listy, przemówienia czy innego rodzaju informacje, których możesz potrzebować. 
 


10 korzyści dla Ciebie po przetłumaczeniu przez TNT Twojego e-maila:

  1. To łatwy sposób na pełne przełamanie wszystkich barier językowych. Unikniesz nieporozumień i zwiększysz obroty swojej firmy.
  2. Łatwiej nawiążesz zagraniczne relacje biznesowe.
  3. Wysokiej jakości tłumaczenia – agencja tłumaczeń TNT ma system ścisłej kontroli i współpracuje wyłącznie z tłumaczami biegle posługującymi się językiem źródłowym i tłumaczącymi tylko na swój język ojczysty. Oferujemy także tłumaczenia specjalistyczne wykonywane przez tłumaczy, którzy są jednocześnie inżynierami lub prawnikami.
  4. Eliminacja błędów kulturowych – wykonując tłumaczenie, tłumacz bierze pod uwagę kontekst kulturowy.
  5. Tłumaczenie jest wykonywane przez tłumacza posiadającego solidne międzynarodowe doświadczenie w zakresie tłumaczenia e-maili.
  6. Szybka realizacja, często w ciągu kilku godzin.
  7. Ponad 100 języków do wyboru. Pomoc w zakresie wszystkich najważniejszych języków świata jest dostępna całą dobę, 365 dni w roku.
  8. Oszczędzasz cenny czas, który możesz przeznaczyć na inne zadania.
  9. Poufna procedura – wszystkie tłumaczenia wykonywane przez agencję TNT są objęte zobowiązaniem do zachowania poufności.
  10. Duża opłacalność – kliknij w przycisk wyceny poniżej i przekonaj się! 

Agencja tłumaczeń The Native Translator jest częścią The Translator Group – globalnego przedsiębiorstwa świadczącego usługi w zakresie tłumaczeń i komunikacji, z siedzibą w Szwajcarii. Posiadamy certyfikaty ISO 17000 i CAN/CGSB-131.10 – poświadczające zgodność z europejskimi i północnoamerykańskimi normami jakości dla przedsiębiorstw oferujących usługi tłumaczeniowe.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>