Tłumaczenia online ISO 17100

Tłumaczenia specjalistyczne i tłumaczenia poświadczone online!

W agencji tłumaczeń The Native Translator specjalizujemy się w wysokiej jakości tłumaczeniach, realizując je szybko, w ramach prostej procedury zamawiania bezpośrednio online. Oferujemy nie tylko szybką realizację usługi, ale jesteśmy dostępni całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Współpracujemy z  tłumaczami na całym świecie, w różnych strefach czasowych, więc zawsze jesteśmy gotowi zrealizować Twoje tłumaczenie – niezależnie od tego, czy chodzi o tłumaczenie specjalistyczne, które musi wykonać osoba posiadająca kwalifikacje z danej dziedziny, tłumaczenie poświadczone, czy prezentację PowerPoint.

Tłumaczenia specjalistyczne

Niezależnie jakiego tematu dotyczy tekst do przetłumaczenia, mamy wykwalifikowanych tłumaczy specjalistycznych, posiadających umiejętności, których szukasz – czy to w dziedzinie prawa, finansów, medycyny, czy technologii. Dzięki współpracy z ponad 5500 tłumaczy o wysokich kwalifikacjach praktycznie zawsze możemy sprostać Twoim potrzebom w zakresie tłumaczenia.

Tłumaczenia poświadczone

Tłumaczenia poświadczone tekstów prawnych i finansowych w ponad 600 kombinacjach językowych – całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku. Zawsze staramy się korzystać z usługi tłumacza posiadającego uprawnienia tłumacza przysięgłego, obowiązujące w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procesów, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń, wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Poufność

Zachowujemy ścisłą poufność wszystkich informacji, które otrzymujemy w ramach zlecenia. Cały nasz personel – od pracowników biurowych poprzez project managerów aż po tłumaczy – jest zobowiązany do zachowania ścisłej poufności.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w tłumaczeniach wysokiej jakości, wykonywanych przez specjalistów z danej dziedziny, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>