Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Ekskluzywne oferty dla klientów korporacyjnych!

Umowa korporacyjna 

Korporacje i instytucje państwowe korzystające z naszych usług tłumaczeniowych mogą regularnie czerpać liczne korzyści z umowy korporacyjnej! Taka umowa pomaga nam również zawiązać skuteczną i owocną współpracę.

Czym jest umowa korporacyjna?

Klienci korporacyjni, którzy podpisali umowę korporacyjną, mogą przesłać dokumenty do tłumaczenia bezpośrednio do naszego systemu zarządzania tłumaczeniami. Można również stamtąd pobrać gotowe tłumaczenie. Oznacza to, że cały proces tłumaczenia staje się prostszy, jaśniejszy i bezpieczniejszy. W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt z project managerem. W ramach umowy korporacyjnej żadne informacje nie są przesyłane pocztą elektroniczną, dzięki czemu zapewnione zostaje bezpieczeństwo Twoich informacji. To dla nas bardzo ważne. Ponadto tworzymy dla Ciebie bazę terminologiczną. Dzięki niej możemy tłumaczyć Twoje teksty, utrzymując stale wysoki poziom ich jakości, z użyciem prawidłowej terminologii stosowanej w Twojej firmie.

Certyfikowana jakość

Bez względu na język, jasna komunikacja odgrywa kluczową rolę w sukcesie Twojej firmy. Złe tłumaczenie może wywrzeć negatywne wrażenie na odbiorcach Twojej oferty. Dlatego tak ważna jest najwyższa jakość Twojego przekazu w każdym aspekcie. The Translator Group posiada certyfikaty zgodności z europejskimi i północnoamerykańskimi normami gwarantującymi najwyższą jakość.

Korzyści z umowy korporacyjnej

  • Prosty proces
  • Niższe koszty
  • Wyższy poziom bezpieczeństwa danych
  • Gwarantowana jakość
  • Fakturowanie miesięczne zamiast rozliczeń zaliczkowych
  • Osoba do kontaktów wyznaczona specjalnie dla Ciebie, znająca specyfikę Twojej firmy

Skontaktuj się z nami!

The Translator Group spełnia wymagania klientów korporacyjnych, działając za pośrednictwem agencji The Business Translator. Skontaktuj się z nami przez e-mail.

Zapraszamy do kontaktu!

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>