Tłumaczenia turystyczne The Native Translator

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Tłumaczenia dla branż hotelowej i turystycznej

Wnikliwa znajomość branży turystycznej

Od 2005 roku The Translator Group jest jedną z czołowych agencji tłumaczeń obsługujących branżę turystyczną. Międzynarodowe szacunki wskazują, że do 2020 roku sektory turystyki i podróży będą rosły o nieco ponad pięć procent rocznie, a w samej Szwecji przychody z turystyki wzrosły w 2010 roku do prawie 255 mld koron szwedzkich*. Ten pozytywny trend oznacza, że skupiamy się na rekrutacji wykwalifikowanych tłumaczy z doświadczeniem w branży turystycznej.

Lider branży wśród szwedzkich klientów

Jesteśmy obecnie czołową agencją tłumaczeń świadcząca usługi dla branży turystycznej w Szwajcarii, Austrii i południowych Niemczech. Z naszej fachowej wiedzy korzyści czerpią również rynkowi gracze z wielu innych krajów, w których świadczymy usługi tłumaczeń o tematyce turystycznej dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, władz, organizacji turystycznych oraz instytutów naukowych i badawczych. W Szwecji wśród naszych najważniejszych klientów w sektorze turystycznym są Visit, Skistar oraz wiele miejscowości.

Przykładowo, dla branży turystycznej tłumaczymy:

 • strony internetowe
 • broszury turystyczne
 • broszury, ulotki
 • kampanie reklamowe
 • teksty umów
 • pisma handlowe, strony internetowe i tradycyjną korespondencję pocztową.

Do tłumaczenia Twojego tekstu przydzielimy odpowiedniego tłumacza

Tłumaczymy na ponad 140 języków, dzięki czemu otrzymujesz dostęp do ponad 5500 profesjonalnych tłumaczy. Nasi project managerowie przydzielają najbardziej odpowiedniego tłumacza na podstawie języka i tematyki Twojego tekstu, a także grupy, dla której został on przeznaczony. Celem jest jak najbardziej optymalne tłumaczenie. Obiecujemy również szybszą dostawę niż prawie wszyscy nasi konkurenci – również w bardzo konkurencyjnej cenie.

Osiem powodów, dla których warto wybrać agencję tłumaczeń The Native Translator:

 1. Jakość premium: tłumaczenia poświadczone
 2. Szybka, terminowa realizacja. Wydajność tłumaczenia: 3,5 miliona słów dziennie
 3. Tłumacze z dużym doświadczeniem w danej dziedzinie
 4. Osobista obsługa
 5. Gwarantowana poufność
 6. Bezpieczna i poufna procedura obchodzenia się z dokumentami o krytycznym znaczeniu dla działalności firmy, możliwość skorzystania z zaawansowanego szyfrowania
 7. Obsługa 24/7, przez cały rok
 8. Duże doświadczenie w zakresie różnych systemów CMS

Kontakt

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem poczty elektronicznej 24/7, przez cały rok.

Dokument(y) możesz przesłać bezpośrednio na naszym portalu, aby otrzymać online wiążącą wycenę.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach poświadczonych, bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>