Tłumaczenia finansowe The Native Translator

Tłumaczenia tekstów finansowych wykonywane przez księgowych i ekonomistów mających odpowiednie kompetencje językowe

Tłumaczenie tekstów z dziedziny ekonomii oraz dokumentów finansowych w ponad 50 językach, profesjonalne tłumaczenia z zakresu finansów, wykonywane przez tłumaczy specjalistów i tłumaczy przysięgłych.

Przedsiębiorstwa prowadzące międzynarodową działalność często potrzebują tekstów z dziedziny finansów i ekonomii w wielu językach, w szczególności po to, aby spełnić lokalne wymagania w zakresie sprawozdawczości. Dzięki nam Twoje teksty z dziedziny finansów i ekonomii zostaną przetłumaczone przez profesjonalnych tłumaczy, będących jednocześnie księgowymi lub ekonomistami – osobami, którym nie jest obca branża finansowa i związane z nią kwestie językowe. Wszyscy nasi tłumacze biegle posługują się językiem źródłowym, tłumaczą na swój język ojczysty i znają terminologię finansową.

Zarówno małe firmy, jak i wielonarodowi giganci mogą czerpać korzyści z wiedzy oraz umiejętności naszych tłumaczy specjalizujących się w dziedzinach ekonomii i finansów.

Obecnie The Native Translator wykonuje tłumaczenia z dziedziny finansów dla czołowych wielonarodowych przedsiębiorstw, firm konsultingowych oraz instytucji finansowych, takich jak banki, przedsiębiorstwa inwestycyjne i towarzystwa ubezpieczeniowe. Oferujemy tłumaczenia na język polski z ponad 50 języków – z krótkim terminem realizacji. 

Szybka realizacja nawet bardzo dużych projektów

Agencja tłumaczeń The Native Translator do perfekcji dopracowała procedury zarządzania projektem i kontroli jakości. Oczywiście możemy pracować ze wszystkimi powszechnie stosowanymi typami plików. Masz duże projekty, wymagające szybkiej realizacji? Możemy natychmiast zbudować zespół tłumaczy tekstów finansowych, którzy będą pracowali wyłącznie nad Twoim projektem. Wśród naszych project managerów są eksperci w dziedzinie finansów, dzięki czemu możemy zaoferować czołowe na rynku usługi tłumaczeniowe dla sektorów bankowego, finansowego i ubezpieczeniowego. Realizujemy tłumaczenia tekstów finansowych w ramach ponad 100 języków – w tym angielskiego, chińskiego, niemieckiego, norweskiego, fińskiego, hiszpańskiego, japońskiego i rosyjskiego. W przypadku większych projektów tłumaczeniowych prosimy o kontakt z działem obsługi The Business Translator.

Skontaktuj się z nami w sprawie tłumaczeń na przykład:

 • biznesplanów
 • umów
 • broszur, ulotek
 • prospektów inwestycyjnych
 • arkuszy informacji o firmie
 • dokumentów związanych z ubezpieczeniami
 • umów prawnych
 • korespondencji z udziałowcami
 • dokumentów dotyczących procedury upadłościowej
 • materiałów marketingowych i reklamowych
 • planów marketingowych
 • prezentacji
 • oświadczeń prasowych
 • rachunków zysków
 • sprawozdań z audytów
 • stron internetowych
 • sprawozdań rocznych.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procesów, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń tekstów finansowych wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Poufność

Zachowujemy ścisłą poufność wszystkich informacji, które otrzymujemy w ramach zlecenia. Cały nasz personel – od pracowników biurowych poprzez project managerów aż po tłumaczy – jest zobowiązany do zachowania ścisłej poufności.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia tekstu finansowego. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w rzetelnych tłumaczeniach tekstów finansowych, które możesz zamówić bezpośrednio online.

 

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>