Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Skupiamy się na Jakości

Co jest wyjątkowego w TNT?
Celem TNT jest szybkie tłumaczenie o wysokiej jakości przez całą dobę.
Jeżeli potrzebujesz szybkiego tłumaczenia, o wysokiej jakości, dowolnego dokumentu lub tekstu, oferujemy usługę odpowiednią dla Ciebie. Jak to działa?
TNT jest bardzo proste – wystarczy kliknąć na Przetłumacz, wybrać język źródłowy i docelowy i dziedzinę, następnie wpisać swój tekst lub wysłać plik. To wszystko! Po zaakceptowaniu ceny całkowitej i przybliżonego terminu dostarczenia,  nastąpi przekierowanie do strony płatności, gdzie możesz zapłacić bezpośrednio kartą kredytową bądź przez PayPal. Jak tylko Twoje tłumaczenie będzie gotowe, prześlemy je na wskazany adres email. Kto na tym zyskuje?
Każdy, kto potrzebuje szybkich tłumaczeń o wysokiej jakości. Nasi klienci to małe firmy, duże przedsiębiorstwa międzynarodowe, prawnicy, jak również osoby indywidualne. Jak szybko otrzymam tłumaczenie?
Jesteśmy jednymi z najszybszych w tej branży, zatem możesz liczyć na krótkie czasy oczekiwania. Tłumaczenie ok. 100 słów zajmuje ok. godziny. Wykwalifikowany i doświadczony tłumacz jest w stanie przetłumaczyć ok. 2000 słów dziennie. Potrzebuję wyceny, co należy zrobić?
Można otrzymać natychmiastową wycenę klikając tutaj. Wpisz parę językową, wybierz dziedzinę i wpisz tekst. Na wycenę nie trzeba czekać, jest natychmiastowa!

Stawki

Ile kosztuje tłumaczenie?
Stawki wynoszą EUR 0,10-0,24 za słowo źródłowe lub znak. Stawka za słowo zależy od pary językowej i dziedziny tekstu. NIE doliczamy żadnych dodatkowych kosztów.
Nasza minimalna opłata wynosi EUR 10. Czy istnieją dodatkowe opłaty, za faktury, za korzystanie z karty kredytowej?
Nie, płaci się tylko za tłumaczenie, jednak nasza minimalna opłata wynosi EUR 10, co odpowiada ok. 1/3 strony A4. A co z liczbą słów w językach azjatyckich lub innych używających symboli (np. Chińskim, Japońskim)?
W językach azjatyckich, takich jak Chiński i Japoński, liczymy ilość symboli (znaków). W przypadkach, gdy nie możemy policzyć słów lub znaków (np. w skanowanych dokumentach), liczymy strony. Czy są specjalne stawki dla większych projektów?
Tak. Oferujemy zniżki dla tłumaczeń hurtowych. Zniżki zaczynają się od 2000 słów. Odnośnie specjalnych stawek i ofert, należy kontaktować się z nami pod adresem office(at)the-native-translator.com Czy realizujecie małe zlecenia?
Oczywiście! Minimalna opłata EUR 10 pokrywa wszystkie tłumaczenia poniżej 140 słów.

Polityka Prywatności

Czy tłumaczenia są objęte umową poufności?
Wszyscy nasi tłumacze są objęci umową poufności (NDA), jako część warunków, które zostały podpisane zanim podjęli u nas pracę. Czy usługa jest bezpieczna?
Tak. Używamy technologii szyfrowania SSL, jak również innych środków, by zapewnić bezpieczeństwo wszystkich danych naszego klienta i tłumacza i wszystkich tłumaczonych materiałów.

Metody Płatności

Jak zapłacić?
Można zapłacić online używając karty kredytowej (Visa, Amex, Master Card, itd)  lub PayPal. Czym jest PayPal?
PayPal (<link http: www.paypal.com>www.paypal.com) to najbezpieczniejszy, najłatwiejszy sposób płacenia i otrzymywania płatności online. Pozwala on każdemu z ponad 190 krajów i regionów na płacenie online używając preferowanej metody płatności, włączając w to kartę kredytową (Visa, MasterCard i Amex), konta bankowe, na kredyt, lub saldo, bez wymiany informacji finansowych. Czy przechowujecie informacje z mojej karty kredytowej?
W żadnym momencie nie mamy dostępu do informacji z Twojej karty kredytowej, te informacje są dzielone z PayPal i my nie mamy do nich dostępu, ani ich nie przechowujemy.

Informacje Ogólne o naszych usługach

Jakiego rodzaju materiały mogą być przetłumaczone?
Możemy dla Ciebie przetłumaczyć praktycznie KAŻDY rodzaj dokumentu i tekstu na dowolną parę językową! Jeżeli posiadasz tekst lub dokument w parze językowej i dziedzinie nie wymienionych na liście, skontaktuj się z nami na office(at)the-native-translator.com. Niezwłocznie odpowiemy na Twoją prośbę. Obsługujemy wszystkie popularne formaty dokumentów (MS Office, PDT, TIF, itp) Czy podejmujecie się również tłumaczeń przysięgłych oficjalnych dokumentów?
Tak. Nasi tłumacze przysięgli są w stanie zrealizować tłumaczenia przysięgłe, które są akceptowane przez władze i różne urzędy prawne. Jakie języki tłumaczycie?
Na chwilę obecną oferujemy tłumaczenia online następujących języków:
arabski, bułgarski, chiński (uproszczony, tradycyjny, mandaryński), czeski, duński, holenderski, angielski (Wielka Brytania i USA), fiński, francuski, niemiecki, grecki, węgierski, włoski, japoński, koreański, norweski, portugalski (europejski i brazylijski), polski, rosyjski, rumuński, hiszpański (europejski i Ameryki Łacińskiej), szwedzki i turecki.
Jeżeli język, którego tłumaczenie potrzebujesz nie widnieje na liście, skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci odpowiednią usługę. Nieustannie zwiększamy liczbę języków obsługiwanych przez nas online. Czy planujecie dodanie innych języków i dziedzin online?
Nieustannie zwiększamy liczbę języków obsługiwanych przez nas online. Jeżeli język, którego tłumaczenie potrzebujesz nie widnieje na liście, skontaktuj się z nami, a zapewnimy Ci odpowiednią usługę. Czy jesteście w stanie przetłumaczyć materiały medyczne/ prawne/ techniczne?
Tak. Wszyscy członkowie naszego zespołu są niezwykle doświadczonymi tłumaczami; posiadają co najmniej jeden stopień uniwersytecki i/ lub lata doświadczenia zawodowego we własnych specjalizacjach. Nie są zwykłymi tłumaczami; są również ekspertami w swoich dziedzinach. Czy istnieje możliwość tłumaczenia stron internetowych?
Oczywiście, posiadamy lata wprawy w tej dziedzinie. Po wycenę, skontaktuj się z nami na office(at)the-native-translator.com W jaki sposób TNT gwarantuje satysfakcję?
Wkładamy niezwykły wysiłek w zarówno jakość tłumaczenia, jak i szybkość i oferujemy obsługę klienta na najwyższym poziomie. Pragniemy by każdy klient był zadowolony z naszych usług tak, żeby następnym razem ponownie nas wybrał.
Nasz zespół tłumaczy wybieramy bardzo ostrożnie, a ich praca jest regularnie nadzorowana, co jest częścią naszego programu zapewnienia jakości. A co jeśli nie jestem zadowolony z rezultatów?
Jeżeli masz powody by sądzić, że tłumaczenie jest niepoprawne, możesz poprosić o korektę, lub poprawę. Jeżeli nadal nie będziesz zadowolony z wyników, zlecimy projekt innemu tłumaczowi bez dodatkowych kosztów. Jak wysłać projekt do tłumaczenia?
Wystarczy wejść w Przetłumacz i podążać krokami 1 – 2 – 3 – 4. W jakich godzinach pracujecie?
Oferujemy całodobowe usługi, nasi tłumacze i obsługa klienta są rozmieszczeni po całym świecie. Zawsze znajdzie się tłumacz, który będzie gotowy wykonać Twoje tłumaczenie o każdej porze dnia. Jeśli otrzymam czas dostarczenia, to do jakiej strefy czasowej się on odnosi?
Wszystkie odniesienia czasowe są związane z czasem UTC, starym GMT - Greenwich Mean Time. Jak uzyskać odpowiedź na pytanie nie zawarte w dziale FAQ?
Prosimy o kontakt na office(at)the-native-translator.com i odpowiemy na Twoje pytanie w ciągu 24 godzin. W jaki sposób mogę stać się członkiem zespołu tłumaczy TNT?
Jako że nieustannie powiększamy naszą liczbę tłumaczy, nowe oferty są mile widziane. Miej na uwadze, że zatrudniamy tylko osoby tłumaczące na swój rodzimy język, które są wykwalifikowane w jednej z dziedzin w jakich tłumaczymy.
Więcej informacji w dziale Dla Tłumaczy.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>