Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

The Native Translator to posiadająca certyfikat jakości agencja tłumaczeń, dostępna przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku; gotowa, aby spełnić Twoje potrzeby w zakresie tłumaczeń!

Oferujemy tłumaczenia w ponad 100 językach, w tym również tych bardziej „niszowych”. Ponadto wykonujemy tłumaczenia poświadczone. Specjalistyczne tłumaczenia z zakresu prawa, finansów, medycyny i technologii wykonywane są przez osoby posiadające wykształcenie w tych dziedzinach. Przegląd naszej oferty jest dostępny tutaj.

Szybkie, w przystępnej cenie, z naciskiem na jakość, tworzone przez profesjonalistów

Wysoka jakość tłumaczenia to rezultat świadomej strategii

Definicja jakości brzmi następująco: „Standard czegoś mierzony w odniesieniu do innych rzeczy podobnego rodzaju; stopień doskonałości”. Naszą długoterminową strategię oparliśmy na chęci zaspokojenia potrzeb wybrednego, świadomego jakości klienta, który wie, czego chce i potrzebuje. Naszą misją jest dostarczanie wysokiej jakości tłumaczeń w ramach 25 języków, wykonywanych przez wykwalifikowanych tłumaczy i specjalistów z dziedzin finansów, ekonomii, prawa, medycyny i technologii. A to wszystko szybciej i prościej niż jakakolwiek inna agencja tłumaczeń.

Wybierając agencję tłumaczeń, oprócz jakości należy również zwrócić szczególną uwagę na gwarancję poufności. Codziennie pracujemy z dużymi ilościami poufnych materiałów, przekazanych nam przez pokładające w nas zaufanie przedsiębiorstwa, instytucje publiczne i osoby prywatne z czterech kontynentów.

Nasz przepis na sukces

Jesteśmy przekonani, że istnieje tylko jeden sposób, aby zagwarantować najwyższą jakość tłumaczeń: współpraca z profesjonalnymi tłumaczami, którzy tłumaczą na swój język ojczysty i są specjalistami w przynajmniej jednej z dziedzin. Tylko pod takimi warunkami możemy zapewnić optymalne tłumaczenia, które w pełni oddają treść, styl i znaczenie tekstu. Można to osiągnąć tylko jednym sposobem – poprzez oficjalną certyfikację, gwarantującą, że pod każdym względem spełniamy najwyższe normy.

Sześć powodów, dla których warto wybrać agencję The Native Translator:

  • Certyfikowana agencja tłumaczeń od 2011 roku, a od 2015 roku z certyfikatem ISO 17100
  • Tłumacze posiadający wyższe wykształcenie i co najmniej pięcioletnie doświadczenie
  • Ochrona danych zgodna z ISO 27001
  • Przedsiębiorstwo, w którym ważna jest świadomość ekologiczna i spełnianie wymogów normy ISO 14100
  • Dostępność online 24/7
  • Dostępność na całym świecie

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>