Übersetzung von Dokumenten

Profesjonalne tłumaczenia tekstów i dokumentów, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Tłumaczenia o gwarantowanej jakości i tłumaczenia poświadczone dokumentów i tekstów z dziedzin prawa, finansów, medycyny i technologii.

Czy masz dokument, który musisz przetłumaczyć? Może jest to wypis z rejestru przedsiębiorstw? Wyrok sądowy? Albo akt małżeństwa? Agencja tłumaczeń The Native Translator realizuje tłumaczenia poświadczone dokumentów i tekstów wszystkich typów, wykonywane przez tłumaczy przysięgłych. Nasi tłumacze to absolwenci uniwersytetów, mający co najmniej pięcioletnie doświadczenie jako pełnoetatowi, profesjonalni tłumacze, którzy zawsze tłumaczą na swój język ojczysty. To wraz z posiadanym przez nas certyfikatem jakości ISO 17100 daje Ci gwarancję, że otrzymane od nas tłumaczenie tekstów i dokumentów jest zawsze najwyższej jakości. Tłumacze zajmujący się przekładem specjalistycznych tekstów i dokumentów w dziedzinach medycyny, prawa, technologii lub finansów mają również kwalifikacje lub doświadczenie zawodowe w tych dziedzinach, co jest wymagane, aby otrzymane przez Ciebie tłumaczenie było wysokiej jakości. Oto niektóre z typów dokumentów, które tłumaczymy: akty urodzenia, spisy inwentarza nieruchomości, wyroki sądowe, orzeczenia o rozwodzie, akty małżeństwa, świadectwa wydawane przez urząd stanu cywilnego lub świadectwa szkolne i dyplomy wymagane przy ubieganiu się o przyjęcie do szkoły lub na uczelnię wyższą oraz dokumenty techniczne, takie jak podręczniki użytkownika, teksty medyczne czy dokumenty np. rozprawy i artykuły naukowe itd.

Czy potrzebujesz tłumaczenia poświadczonego swojego dokumentu?

Tłumaczenie poświadczone dokumentu jest wykonywane przez tłumacza przysięgłego. Tłumacz przysięgły został dopuszczony do zawodu na podstawie oceny lub egzaminu zorganizowanego przez odpowiednie władze lub instytucję. W zależności od kraju, tłumacz korzysta z osobistej pieczęci, którą poświadcza zgodność tłumaczenia z oryginałem lub dołącza w tym celu pisemną deklarację. Tłumaczenie poświadczone dokumentu może być konieczne, jeśli przetłumaczony dokument ma być wykorzystany do celów urzędowych, na przykład przy ubieganiu się o przyjęcie na zagraniczną uczelnię wyższą, w przypadku sporządzania inwentarza nieruchomości, ubiegania się o wizę lub do celów sprawy sądowej.

Tłumaczenia dokumentów na 100 + języków, z gwarancją jakości

Agencja tłumaczeń The Native Translator ma certyfikat jakości ISO 17100. Nasze procedury pracy co dwa lata są poddawane kontroli ze strony jednostki certyfikującej w celu zapewniania, że spełniamy wymogi certyfikacji, która z kolei stanowi pełną gwarancję jakości dla naszych klientów. Jakość naszych tłumaczeń stanowi dla nas najwyższy priorytet, a jako jedna z czołowych na świecie agencji tłumaczeń współpracujemy z najlepszymi tłumaczami w branży.

Poufność bez żadnych „ale”

Często pracujemy z dużymi ilościami wysoce wrażliwych informacji i z wielką starannością podchodzimy do zachowania ścisłej poufności.

Ile kosztuje przetłumaczenie dokumentu?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji specjalistycznego lub poświadczonego tłumaczenia Twojego dokumentu. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami przez całą dobę, 7 dni w tygodniu, za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości specjalistycznych tłumaczeniach dokumentów  , które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>