Naszą globalną sieć tworzą wyłącznie profesjonalni tłumacze, którzy tłumaczą szybko, starannie i rzetelnie – na swoje języki ojczyste. Nasi tłumacze nie tylko mają doskonałą wiedzę lingwistyczną i gramatyczną, lecz również perfekcyjnie posługują się wyraż

Agencja tłumaczeń The Native Translator ma dostęp do 5500 tłumaczy specjalistów. Dlatego niezależnie od tematyki tłumaczenia, zawsze mamy do wyboru wielu wysoce wykwalifikowanych ekspertów.

Tłumaczenia wykonywane przez ekspertów – szybko i rzetelnie

Ekspert zawsze do dyspozycji

Dzięki międzynarodowej sieci profesjonalnych tłumaczy zawsze możemy zaoferować wysokiej jakości usługę tłumaczenia z krótkim terminem realizacji – przez cały rok, siedem dni w tygodniu.


Podsumowując: Usługa najwyższej jakości, realizowana w możliwe najkrótszym czasie, a procedura jej zamawiania jest prosta i wygodna. Oto The Native Translator.

Rzetelne tłumaczenia wykonywane przez ekspertów

Oferujemy szeroki zakres usług tłumaczeniowych i jesteśmy pewni, że sprostamy Twoim oczekiwaniom. Bez względu na to, czy zlecisz nam tłumaczenie dokumentu prawnego, dyplomu, czy poświadczone tłumaczenie aktu urodzenia lub małżeństwa. Oferujemy również najwyższej jakości, wykonywane przez ekspertów tłumaczenia broszur medycznychsprawozdań finansowych, dokumentów prawnychsprawozdań z działalności przedsiębiorstwapodręczników technicznychstron internetowych i materiałów marketingowych/PR – na dowolny temat. Bez względu na to, czy reprezentujesz międzynarodową firmę, czy jesteś indywidualnym klientem – gwarantujemy, że Twoje tłumaczenie zostanie zrealizowane w pełni profesjonalnie przez tłumacza z wieloletnim doświadczeniem w Twojej dziedzinie.

Rodzimi użytkownicy języka, posiadający specjalistyczną wiedzę

Dobór właściwego tłumacza jest kluczowy dla zapewniania wysokiej jakości tłumaczenia. Tłumacz musi znać oba języki – źródłowy i docelowy – na poziomie rodzimego użytkownika tych języków. Dogłębna znajomość specjalistycznej terminologii z dziedziny, której dotyczy tłumaczenie, również jest niezbędna do tego, aby prawidłowo zinterpretować tekst i w pełni oddać jego przekaz w tłumaczeniu.

Oto niektóre z dziedzin, w ramach których wykonujemy tłumaczenia: 

Aby dowiedzieć się więcej, kliknij w dane pole.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>