Profesjonalne tłumaczenia z języka węgierskiego i na język węgierski zgodnie z normą ISO 17100

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny oraz technologii z języka węgierskiego i na język  węgierski.

Potrzebujesz tłumaczenia wyroku sądowego, dokumentu rejestracyjnego, wyciągu bankowego, aktu małżeństwa, umowy lub dokumentacji medycznej z języka węgierskiego lub na język węgierski?

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat jakości ISO 17100, realizująca profesjonalne tłumaczenia w kombinacji języka węgierskiego z ponad 25 innymi językami, które możesz zamówić bezpośrednio online. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości tłumaczenie medyczne lub przysięgłe na język węgierski. Może to być również tłumaczenie dokumentów bankowych, świadectwa szkolnego i wielu innych tekstów.

Tłumaczymy większość typów dokumentów i tekstów z języka węgierskiego i na język węgierski

Co do zasady tłumaczymy dokumenty i teksty każdego typu. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i przysięgłych tłumaczeń tekstów, takich jak umowy i porozumienia, wyroki sądowe, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, prawa jazdy, akty małżeństwa, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na węgierski lub z węgierskiego na polski bądź na dowolny z 25 innych języków – na przykład angielski, niemiecki francuski, rosyjski czy hiszpański.

Specjalistyczne tłumaczenia z języka węgierskiego i na język węgierski

Dokumentacje medyczne, raporty techniczne czy projekty umów to przykłady dokumentów, które muszą być tłumaczone przez tłumacza posiadającego specjalistyczną wiedzę. Teksty zawierające terminologię, na przykład z zakresu zaawansowanej technologii, prawa czy medycyny, nie mogą być tłumaczone przez przypadkowego tłumacza, gdyż wymagają specjalistycznej wiedzy. Gdy zamawiasz tłumaczenie z języka polskiego na węgierski lub z węgierskiego na polski w dziedzinie wymagającej specjalistycznej wiedzy, Twoje tłumaczenie zostanie wykonane przez specjalistę posiadającego wyższe wykształcenie w dyscyplinie, której dotyczy Twój tekst i będącego rodzimym użytkownikiem języka docelowego.

Tłumaczenia przysięgłe z języka węgierskiego i na język węgierski

Tłumaczenia dokumentów prawnych i finansowych, takich jak umowy i porozumienia, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, akty urodzenia, akty małżeństwa, wyroki sądowe czy akty zgonu zawsze muszą być wykonywane przez tłumacza przysięgłego. Ponadto, aby dokument tego rodzaju został zaakceptowany przez węgierskie władze, często musi posiadać apostille potwierdzającą autentyczność dokumentu przed jego przetłumaczeniem, a jeśli tłumaczenie zostało wykonane poza granicami Węgier – także kolejną apostille potwierdzającą, że tłumacz posiada uprawnienia uznawane przez węgierskie władze. Aby uniknąć tej procedury, tłumaczenia zawsze wykonuje tłumacz z Węgier, więc nie musisz udowadniać, że ma on uprawnienia do tłumaczenia z polskiego na węgierski. W przypadku tłumaczeń z języka węgierskiego na polski, co do zasady współpracujemy z tłumaczami posiadającymi uprawnienia tłumacza przysięgłego obowiązujące w Polsce.

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest jednym z fundamentalnych wymogów w zakresie profesjonalnych tłumaczeń z języka węgierskiego i na język węgierski. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Zatem rodzimy użytkownik języka węgierskiego tłumaczy na węgierski, a osoba posługująca się polskim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na polski. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym.

Gwarantowanej jakości tłumaczenia dokumentów z języka węgierskiego i na język węgierski

Posiadamy certyfikat ISO 17100. Nasza praca jest regularnie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą, a Ty – jako klient – możesz mieć pewność, że oddajesz swój tekst w dobre ręce. Tutaj znajdziesz więcej informacji o certyfikacji ISO 17100

Poufność bez żadnych „ale”

Często pracujemy z dużymi ilościami wysoce wrażliwych informacji i z wielką starannością podchodzimy do zachowania ścisłej poufności. Oczywiście nasze serwery mają certyfikaty SSL, aby Twoje informacje nie wpadły w niepowołane ręce.

Ile kosztuje przetłumaczenie dokumentu z języka węgierskiego i na język węgierski?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 15 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka węgierskiego i na język węgierski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>