Profesjonalne tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski zgodnie z normą ISO 17100

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny i technologii z języka czeskiego i na język czeski.

Potrzebujesz tłumaczenia umowy świadectwa szkolnego, aktu małżeństwa, kontraktu, podręcznika technicznego czy dokumentacji medycznej z języka czeskiego lub na język czeski?

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat jakości ISO 17100, realizująca profesjonalne tłumaczenia pomiędzy językiem czeskim a ponad 25 językami, które możesz zamówić bezpośrednio online. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości tłumaczenie medyczne lub poświadczone na język czeski. Tłumaczymy również dokumenty bankowe, świadectwa szkolne lub wyroki sądowe i wiele innych.

Tłumaczymy większość typów dokumentów z języka czeskiego i na język czeski

Co do zasady tłumaczymy dokumenty i teksty każdego typu. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i poświadczonych tłumaczeń tekstów prawnych, takich jak kontrakty, umowy, wyroki i akta sądowe, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, prawa jazdy, akty małżeństwa, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na czeski lub z czeskiego na polski bądź na dowolny z 25 innych języków, które obsługujemy – na przykład angielski, niemiecki, hiszpański czy francuski.

Specjalistyczne tłumaczenia z języka czeskiego i na język czeski

Dokumentacje medyczne, raporty techniczne czy projekty umów to przykłady dokumentów, które muszą być tłumaczone przez tłumacza posiadającego specjalistyczną wiedzę. Teksty zawierające terminologię, na przykład z zakresu zaawansowanej technologii, prawa czy medycyny, nie mogą być tłumaczone przez przypadkowego tłumacza, gdyż wymagają specjalistycznej wiedzy. Gdy zamawiasz tłumaczenie z języka polskiego na czeski lub z czeskiego na polski w dyscyplinie wymagającej specjalistycznej wiedzy, Twoje tłumaczenie zostanie wykonane przez specjalistę posiadającego wyższe wykształcenie w dziedzinie, której dotyczy Twój tekst.

Tłumaczenia przysięgłe z języka czeskiego i na język czeski

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe tekstów i dokumentów prawnych, finansowych oraz medycznych. Tłumaczenie przysięgłe z języka czeskiego na polski i z polskiego na czeski oraz w kombinacji języka czeskiego z 25 innymi językami możesz zamówić u nas bezpośrednio online. Zawsze staramy się korzystać z usług tłumaczy posiadających uprawnienia tłumacza przysięgłego, obowiązujące w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu.

Tłumaczenia dokumentów z języka czeskiego i na język czeski z gwarancją jakości

Posiadamy certyfikat ISO 17100. Nasza praca jest regularnie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą, a Ty – jako klient – możesz mieć pewność, że oddajesz swój tekst w dobre ręce. Tutaj znajdziesz więcej informacji o certyfikacji ISO 17100  

Poufność bez żadnych „ale”

Często pracujemy z dużymi ilościami wysoce wrażliwych informacji i z wielką starannością podchodzimy do zachowania ścisłej poufności. Oczywiście nasze serwery mają certyfikaty SSL, aby Twoje informacje nie wpadły w niepowołane ręce.

Ile kosztuje przetłumaczenie dokumentu z języka czeskiego i na język czeski?

Prześlij swój dokument na naszym  portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 15 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka czeskiego i na język czeski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>