Profesjonalne tłumaczenia z języka portugalskiego i na język portugalski zgodnie z normą ISO 17100

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i gwarantowanej jakości tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny i technologii z języka portugalskiego i na język portugalski.

Potrzebujesz tłumaczenia wyroku sądowego, dokumentu rejestracyjnego, wyciągu bankowego, aktu małżeństwa, umowy lub dokumentacji medycznej z języka portugalskiego bądź na język portugalski?

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat jakości ISO 17100, realizująca profesjonalne tłumaczenia w kombinacji języka portugalskiego z ponad 25 innymi językami, które możesz zamówić bezpośrednio online. Możesz na nas liczyć, jeśli potrzebujesz wysokiej jakości tłumaczenia medycznego lub tłumaczenia przysięgłego dokumentów bankowych, świadectwa szkolnego i wielu innych rodzajów tekstów. Gdy będziesz zamawiać u nas tłumaczenie, zapytamy Cię, czy przetłumaczonego dokumentu zamierzasz użyć w Portugalii czy w Brazylii.

Tłumaczymy większość typów dokumentów i tekstów z języka portugalskiego i na język portugalski

Co do zasady tłumaczymy dokumenty i teksty każdego typu. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i przysięgłych tłumaczeń tekstów prawnych, takich jak umowy i porozumienia, wyroki i akta sądowe, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, prawa jazdy, akty małżeństwa, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na portugalski lub z portugalskiego na polski bądź na dowolny z 25 innych języków, które obsługujemy – na przykład angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, norweski czy duński.

Tłumaczenia specjalistyczne z języka portugalskiego i na język portugalski

Dokumentacje medyczne, raporty techniczne czy projekty umów to przykłady dokumentów, które muszą być tłumaczone przez tłumacza posiadającego specjalistyczną wiedzę. Teksty zawierające terminologię, na przykład z zakresu zaawansowanej technologii, prawa czy medycyny, nie mogą być tłumaczone przez przypadkowego tłumacza, gdyż wymagają specjalistycznej wiedzy. Gdy zamawiasz tłumaczenie z języka polskiego na portugalski lub z portugalskiego na polski w dziedzinie wymagającej specjalistycznej wiedzy, Twoje tłumaczenie zostanie wykonane przez specjalistę posiadającego wyższe wykształcenie w dziedzinie, której dotyczy Twój tekst.

Tłumaczenia przysięgłe z języka portugalskiego i na język portugalski

Tłumaczenia dokumentów prawnych i finansowych, takich jak umowy i porozumienia, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, akty urodzenia, akty małżeństwa, wyroki sądowe czy akty zgonu zawsze muszą być wykonywane przez tłumacza przysięgłego. Ponadto, aby dokument tego typu został zaakceptowany przez instytucje państwowe, często musi posiadać apostille potwierdzającą autentyczność dokumentu przed jego przetłumaczeniem, a jeśli tłumaczenie zostało wykonane poza granicami Portugalii lub Brazylii, także kolejną apostille, aby dokument mógł być uznany przez portugalskie lub brazylijskie instytucje państwowe. Aby uniknąć ostatniej procedury, tłumaczenia zawsze wykonuje tłumacz z kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu, więc nie musisz udowadniać, że ma on uprawnienia do tłumaczenia z polskiego na portugalski. Tłumaczenia, które zamierzasz wykorzystać w Portugalii, są zawsze poświadczane przez nas w docelowym kraju, co zajmuje dodatkowo 1–2 dni.

Poufność bez żadnych „ale”

Często pracujemy z dużymi ilościami wysoce wrażliwych informacji i z wielką starannością podchodzimy do zachowania ścisłej poufności. Oczywiście nasze serwery mają certyfikaty SSL, aby Twoje informacje nie wpadły w niepowołane ręce.

Ile kosztuje przetłumaczenie dokumentu z języka portugalskiego lub na język  portugalski?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 15 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka portugalskiego i na język portugalski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>