Profesjonalne tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe z języka japońskiego i na język japoński.

Agencja tłumaczeń The Native Translator posiada certyfikat ISO 17100, gwarantujący najwyższą jakość tłumaczeń specjalistycznych i poświadczonych z języka japońskiego i na język japoński.

Jesteśmy Twoim kompetentnym partnerem, gdy potrzebujesz profesjonalnego tłumaczenia z języka japońskiego lub na język japoński w zakresie prawa, finansów, medycyny i technologii. Współpracujemy z wieloma tłumaczami języka japońskiego, dzięki czemu możemy zrealizować dla Ciebie duże i skomplikowane projekty tłumaczeniowe.

Koncentrujemy się na wysokiej jakości tłumaczeniach z języka japońskiego, a naszymi klientami są duże międzynarodowe przedsiębiorstwa, instytucje rządowe, organizacje non-profit i osoby prywatne z całego świata. Możesz u nas zamówić tłumaczenie z języka polskiego na japoński i z japońskiego na polski oraz w kombinacji języka japońskiego z 30 innymi językami, między innymi angielskim, niemieckim, francuskim i chińskim.

Tłumaczenia przysięgłe na język japoński

Większość dokumentów prawnych i finansowych musi zostać przetłumaczona przez tłumacza przysięgłego języka japońskiego, aby zostały uznane przez stronę przyjmującą.

Realizujemy poświadczone tłumaczenia tekstów i dokumentów z języka polskiego na japoński i z japońskiego na polski oraz w kombinacji języka japońskiego z ponad 30 innymi językami. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe z języka japońskiego i na język japoński dokumentów urzędowych, takich jak akty urodzenia, akty małżeństwa, orzeczenia rozwodowe, prawa jazdy i umowy i porozumienia oraz wiele innych. Tłumaczenie poświadczone na język japoński, aby zostało uznane, musi często być opatrzone apostille  i/lub zalegalizowane.

Realizujemy specjalistyczne tłumaczenia z języka japońskiego i na język japoński w następujących dziedzinach:

  • finanse i ekonomia
  • prawo
  • marketing 
  • medycyna i farmacja
  • technologia i IT
  • strony internetowe i treści na portale społecznościowe

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest jednym z fundamentalnych wymogów w zakresie profesjonalnych tłumaczeń z języka japońskiego i na język japoński. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Zatem rodzimy użytkownik języka japońskiego tłumaczy na japoński, a osoba posługująca się polskim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na polski. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procedur, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń z języka japońskiego i na język japoński, wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Poufność bez żadnych „ale”

Często mamy do czynienia z poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej dyskrecji.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka japońskiego lub na język japoński. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka japońskiego i na język japoński, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>