Trustpilot TrustScore 4.8

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne z dziedzin prawa, finansów, medycyny czy technologii z języka greckiego i na język grecki.

Realizujemy poświadczone z języka polskiego na grecki i z greckiego na polski oraz w kombinacji języka greckiego z ponad 30 innymi językami. Gwarantowanej jakości tłumaczenie z języka greckiego lub na język grecki możesz zamówić bezpośrednio online.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w tłumaczeniach przysięgłych i specjalistycznych z języka polskiego na grecki i z greckiego na polski, a także na inne języki. Naszym priorytetem jest jakość, dlatego przestrzegamy rygorystycznych wymagań, aby móc zagwarantować, że nasze tłumaczenia języka greckiego spełniają bardzo wysokie standardy jakości. Nasi tłumacze to absolwenci studiów wyższych, mający wieloletnie doświadczenie jako profesjonalni tłumacze, którzy tłumaczą tylko na swój język ojczysty.

Tłumaczymy większość typów dokumentów z języka greckiego i na język grecki

Co do zasady realizujemy tłumaczenia wszystkich typów dokumentów z języka polskiego na grecki i z greckiego na polski, a także w kombinacji z ponad 30 innymi językami – na przykład angielskim, francuskim, włoskim, niemieckim, rosyjskim czy hiszpańskim. Możemy wykonać dla Ciebie zarówno tłumaczenie specjalistyczne, jak i tłumaczenie przysięgłe z języka greckiego i na język grecki. Tłumaczymy teksty prawne, takie jak umowy i porozumienia, akta sądowe, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, prawa jazdy, teksty medyczne, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne czy teksty na strony internetowe. 

Tłumaczenia przysięgłe dokumentów z języka greckiego i na język grecki

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego na grecki i z greckiego na polski oraz w kombinacji języka greckiego z ponad 30 innymi językami, które możesz zamówić bezpośrednio online. Tłumaczymy biznesplany, sprawozdania finansowe, umowy, porozumienia, świadectwa szkolne, wyroki sądowe, świadectwa wydawane przez urząd stanu cywilnego, wyciągi bankowe i wiele innych dokumentów. W miarę możliwości korzystamy z usług tłumacza posiadającego uprawnienia tłumacza przysięgłego obowiązujące w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu. Tłumaczenie na język grecki zawsze jest wykonywane przez tłumacza posiadającego uprawnienia obowiązujące w Grecji, abyś nigdy nie miał problemów związanych z odrzuceniem przetłumaczonego dokumentu. Wszyscy nasi tłumacze przysięgli języka greckiego posiadają uprawnienia obowiązujące w Grecji, a przetłumaczone przez nich dokumenty są akceptowane przez greckie władze, banki, szkoły czy uczelnie wyższe.

Specjalistyczne tłumaczenia tekstów i dokumentów z języka greckiego i na język grecki

Tłumaczenia specjalistyczne wykonywane są przez tłumaczy posiadających fachową wiedzę w danej dziedzinie; na przykład dokumentacja medyczna musi być tłumaczona przez osobę mającą wiedzę medyczną. To samo dotyczy tłumaczenia dokumentów prawnych, ponieważ stawia ono bardzo wysokie wymagania tłumaczowi, który musi nie tylko przełożyć tekst na inny język, ale także dogłębnie rozumieć sytuację prawną oraz znać różnice kulturowe i terminologię. Rolą tłumacza tekstów prawnych jest przełożenie dokumentów w taki sposób, aby były one zrozumiałe dla czytelnika w innym systemie prawnym, co wymaga od tłumacza dogłębnego zrozumienia sytuacji prawnej w krajach, w których używa się języków wykorzystywanych w tłumaczeniach.

Poufność bez żadnych „ale”

Mamy do czynienia z często bardzo poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej poufności.

Ile kosztuje tłumaczenie z języka greckiego lub na język grecki?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z lub na język grecki. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka greckiego i na język  grecki, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>