Trustpilot TrustScore 4.8

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Profesjonalne tłumaczenia z języka fińskiego i na język fiński z dziedzin prawa, finansów, medycyny oraz technologii.

Specjalistyczne i poświadczone tłumaczenia o gwarantowanej jakości w kombinacji języka fińskiego z ponad 30 językami

Agencja tłumaczeń The Native Translator posiadająca certyfikat ISO 17100, gwarantujący najwyższą jakość tłumaczeń specjalistycznych z języka fińskiego i na język fiński. Od 2005 roku realizujemy tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe z języka fińskiego na polski i z polskiego na fiński z dziedzin prawa, finansów, medycyny i technologii. Oferujemy również tłumaczenia w kombinacji języka fińskiego z ponad 30 innymi językami.

Tłumaczenie przysięgłe lub specjalistyczne w kombinacji języka angielskiego z 25 innymi językami możesz zamówić bezpośrednio online, a w niecałą minutę otrzymasz darmową wycenę. 

Tłumaczymy większość typów dokumentów z języka fińskiego i na język fiński

Co do zasady realizujemy tłumaczenia wszystkich typów dokumentów z języka fińskiego i na język fiński. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i poświadczonych tłumaczeń tekstów, takich jak umowy i porozumienia, akta sądowe, świadectwa szkolne, wyroki sądowe, certyfikaty rejestracyjne, prawa jazdy, akty małżeństwa, teksty medyczne, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na fiński i z fińskiego na polski.

Specjalistyczne tłumaczenia tekstów i dokumentów z języka fińskiego i na język fiński

Bez względu na to, czy z polskiego na fiński, czy z fińskiego na polski. Jeśli musisz przetłumaczyć tekst prawny, podręcznik techniczny czy dokumentację medyczną, my oddamy Twój dokument w ręce tłumacza posiadającego odpowiednią wiedzę i będącego specjalistą w dziedzinie, której dotyczy Twój tekst. Tłumaczymy teksty i dokumenty w kombinacji języka fińskiego z 30 innymi językami.

Tłumaczenia przysięgłe z języka fińskiego i na język fiński

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe tekstów i dokumentów z języka polskiego na fiński i z fińskiego na polski oraz w kombinacji języka fińskiego z ponad 30 innymi językami. Możemy wykonać dla Ciebie tłumaczenie przysięgłe biznesplanów, sprawozdań finansowych, kontraktów i umów, wyroków sądowych, świadectw szkolnych oraz innych dokumentów z języka fińskiego.

Zawsze staramy się korzystać z usług tłumaczy posiadających uprawnienia tłumacza przysięgłego w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu, abyś nie miał problemu z jego akceptacją. Innymi słowy, jeśli zamawiasz tłumaczenie poświadczone z języka polskiego na fiński, a dokumentu zamierzasz użyć w Finlandii, tłumaczenie zostanie wykonane przez jednego z naszych tłumaczy posiadających uprawnienia obowiązujące w Finlandii.

Tłumaczenia dokumentów z języka fińskiego i na język fiński – o gwarantowanej jakości

The Native Translator to agencja tłumaczeń certyfikowana od 2011 roku, a d 2015 posiadająca certyfikat zgodności z normą ISO 17100, która zastąpiła normę EN-15038 – pierwszą normę opracowaną specjalnie z myślą o certyfikacji agencji tłumaczeń. Norma ISO 17100 różni się od ISO 9000, gdyż uwzględnia nie tylko procesy czysto administracyjne, lecz również przywiązuje wagę do zapewniania jakości procesu tłumaczenia. Jako agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, co 2 lata przechodzimy kontrolę mająca na celu zapewnienie, że spełniamy wymogi certyfikacji.

Poufność bez żadnych „ale”

Często mamy do czynienia z poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej dyskrecji.

Ile kosztuje przetłumaczenie dokumentu z języka fińskiego i na język fiński?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka fińskiego lub na język fiński. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka fińskiego i na język  fiński, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>