Trustpilot TrustScore 4.8

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Profesjonalne tłumaczenia z języka tureckiego i na język turecki zgodnie z normą ISO 17100

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i gwarantowanej jakości tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny oraz technologii z języka tureckiego i na język turecki.

Potrzebujesz tłumaczenia wyroku sądowego, dokumentu rejestracyjnego, wyciągu bankowego, aktu małżeństwa, umowy lub dokumentacji medycznej z języka tureckiego lub na język turecki?

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat jakości ISO 17100, realizująca profesjonalne tłumaczenia w kombinacji języka tureckiego z ponad 25 innymi językami, w tym język polski, które możesz zamówić bezpośrednio online. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości tłumaczenie medyczne lub przysięgłe na język turecki. Tłumaczymy również dokumenty bankowe, świadectwa szkolne i wiele innych tekstów.

Tłumaczymy większość typów dokumentów i tekstów z języka tureckiego i na język turecki

Co do zasady tłumaczymy dokumenty i teksty każdego typu. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i przysięgłych tłumaczeń tekstów prawnych, takich jak kontrakty, umowy, wyroki oraz akta sądowe, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, prawa jazdy, akty małżeństwa, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na turecki lub z tureckiego na polski bądź w kombinacji języka tureckiego z dowolnym z 25 innych języków, które obsługujemy – na przykład angielskim, niemieckim, hiszpańskim czy francuskim.

Tłumaczenia specjalistyczne z języka tureckiego i na język turecki

Dokumentacje medyczne, raporty techniczne czy projekty umów to przykłady dokumentów, które muszą być tłumaczone przez tłumacza posiadającego specjalistyczną wiedzę. Teksty zawierające terminologię, na przykład z zakresu zaawansowanej technologii, prawa czy medycyny, nie mogą być tłumaczone przez przypadkowego tłumacza, gdyż wymagają specjalistycznej wiedzy. Gdy zamawiasz tłumaczenie z języka polskiego na turecki lub z tureckiego na polski w dziedzinie wymagającej specjalistycznej wiedzy, Twoje tłumaczenie zostanie wykonane przez specjalistę posiadającego wyższe wykształcenie w dyscyplinie, której dotyczy Twój tekst.

Tłumaczenia przysięgłe z języka tureckiego i na język turecki

Tłumaczenia dokumentów prawnych i finansowych, takich jak umowy i porozumienia, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, akty urodzenia, akty małżeństwa, wyroki sądowe czy akty zgonu zawsze muszą być wykonywane przez tłumacza przysięgłego. Ponadto, aby dokument tego rodzaju został zaakceptowany, często musi posiadać apostille potwierdzającą autentyczność tekstu przed jego przetłumaczeniem i zalegalizowaniem w tureckiej ambasadzie. Tylko wtedy może być zaakceptowany przez tureckie władze. Aby uniknąć tej procedury, tłumaczenia zawsze wykonuje tłumacz z kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu, więc nie musisz udowadniać, że tłumacz ma uprawnienia do tłumaczenia z polskiego na turecki. Jednak wciąż musisz zalegalizować dokument w ambasadzie Turcji.

Gwarantowanej jakości tłumaczenia dokumentów z języka tureckiego i na język turecki

Posiadamy certyfikat ISO 17100. Nasza praca jest regularnie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą, a Ty – jako klient – możesz mieć pewność, że oddajesz swój tekst w dobre ręce. Tutaj znajdziesz więcej informacji o certyfikacji ISO 17100.

Poufność bez żadnych „ale”

Często pracujemy z dużymi ilościami wysoce wrażliwych informacji i z wielką starannością podchodzimy do zachowania ścisłej poufności. Oczywiście nasze serwery mają certyfikaty SSL, aby Twoje informacje nie wpadły w niepowołane ręce.

Ile kosztuje przetłumaczenie dokumentu z języka tureckiego i na język turecki?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 15 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka tureckiego i na język turecki, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>