Trustpilot TrustScore 4.8

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Profesjonalne tłumaczenia z języka bułgarskiego i na język bułgarski zgodnie z normą ISO 17100

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny oraz technologii pomiędzy językiem bułgarskim a ponad 25 językami.

Potrzebujesz tłumaczenia dokumentu rejestracyjnego, wyciągu bankowego, aktu małżeństwa, kontraktu, podręcznika technicznego czy dokumentacji medycznej z języka bułgarskiego lub na język bułgarski?

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat jakości ISO 17100, realizująca profesjonalne tłumaczenia pomiędzy językiem bułgarskim a ponad 25 językami, które możesz zamówić bezpośrednio online. Bez względu na to, czy potrzebujesz tłumaczenia medycznego czy tłumaczenia przysięgłego – służymy pomocą. Wykonujemy tłumaczenia z języka bułgarskiego i na język bułgarski w kombinacji z takimi językami jak: polski, angielski, szwedzki, arabski, duński, francuski, włoski, norweski, hiszpański i wiele innych.  

Z języka bułgarskiego i na język bułgarski tłumaczymy większość typów dokumentów

Co do zasady tłumaczymy dokumenty i teksty każdego typu. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i poświadczonych tłumaczeń tekstów, takich jak kontrakty, umowy, wyroki sądowe, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, prawa jazdy, akty małżeństwa, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe – z języka polskiego na bułgarski lub z bułgarskiego na polski bądź na dowolny z 25 innych języków, w ramach których tłumaczymy.

Specjalistyczne tłumaczenia z języka bułgarskiego i na język bułgarski

Dokumentacje medyczne, raporty techniczne czy projekty umów to przykłady dokumentów, które muszą być tłumaczone przez tłumacza posiadającego specjalistyczną wiedzę. Teksty zawierające terminologię, na przykład z zakresu zaawansowanej technologii, prawa, finansów czy medycyny nie mogą być tłumaczone przez przypadkowego tłumacza, gdyż wymagają specjalistycznej wiedzy. Gdy zamawiasz tłumaczenie z polskiego na bułgarski i z bułgarskiego na polski w dziedzinie wymagającej specjalistycznej wiedzy, Twoje tłumaczenie zostanie wykonane przez specjalistę posiadającego wyższe wykształcenie w dyscyplinie, której dotyczy Twój tekst.

Tłumaczenia przysięgłe z języka bułgarskiego i na język bułgarski

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe tekstów i dokumentów prawnych, finansowych oraz medycznych. Tłumaczenie poświadczone z języka bułgarskiego na polski i z polskiego na bułgarski oraz w kombinacji z 25 innymi językami możesz zamówić u nas bezpośrednio online. Dokumenty zazwyczaj wymagające tłumaczenia przysięgłego to, między innymi: świadectwa szkolne, wyroki sądowe, kontrakty i umowy czy wypisy z rejestrów.

Tłumaczenia dokumentów z języka bułgarskiego i na język bułgarski z gwarancją jakości

Posiadamy certyfikat ISO 17100. Nasza praca jest regularnie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą, a Ty – jako klient – możesz mieć pewność, że oddajesz swój tekst w dobre ręce. Tutaj znajdziesz więcej informacji o certyfikacji ISO 17100  

Poufność bez żadnych „ale”

Często pracujemy z dużymi ilościami wysoce wrażliwych informacji i z wielką starannością podchodzimy do zachowania ścisłej poufności. Nasze serwery mają certyfikaty SSL, aby Twoje informacje nie wpadły w niepowołane ręce.

Ile kosztuje przetłumaczenie dokumentu z języka bułgarskiego i na język bułgarski?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay. Pamiętaj, że zamawiając tłumaczenie z języka bułgarskiego lub na język bułgarski, powinieneś określić, w jaki sposób należy transliterować imiona i nazwiska występujące w dokumencie, jeśli zostały wcześniej przetłumaczone, ponieważ wiele bułgarskich imion i nazwisk można przetłumaczyć na różne sposoby.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 15 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka bułgarskiego i na język bułgarski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>