Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne z języka francuskiego oraz na język francuski

Profesjonalne tłumaczenia z języka francuskiego na polski i z polskiego na francuski oraz w kombinacji języka francuskiego z 30 innymi językami. Agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, realizująca tłumaczenia z języka francuskiego i na język francuski.

Tutaj możesz zlecić profesjonalne tłumaczenie z języka francuskiego i na język francuski. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny i technologii z języka francuskiego i na język francuski. Po prostu wybierz język źródłowy i docelowy, a w niecałą minutę otrzymasz wycenę. 

Tłumaczymy wszystkie typy dokumentów z języka francuskiego i na język francuski

Co do zasady realizujemy tłumaczenia wszystkich typów dokumentów z języka polskiego na francuski i w kombinacjach języka francuskiego z ponad 30 innymi językami. Wykonujemy specjalistyczne i poświadczone tłumaczenia z języka francuskiego i na język francuski, na przykład, świadectw szkolnych, wyroków sądowych, aktów urodzenia, tekstów prawnych, umów i porozumień, tekstów medycznych, badań medycznych, dokumentacji medycznych, podręczników technicznych, oświadczeń prasowych, certyfikatów rejestracyjnych, tekstów marketingowych, akt sądowych, tekstów do Internetu. Wśród naszych klientów są przedsiębiorstwa, instytucje rządowe i osoby prywatne.

Jakie umiejętności mają nasi tłumacze?

Współpracujemy tylko z absolwentami studiów wyższych, posiadającymi fachową wiedzę dziedziny, której dotyczą wykonywane przez nich tłumaczenia. Ponadto tłumacze realizują tłumaczenia tylko na swój język ojczysty. Są ekspertami w swoich dziedzinach, doskonale obeznanymi ze stosowaną w nich terminologią. Nasi tłumacze to specjaliści w swoich branżach, którzy dopilnują, aby Twój tekst był odpowiednio dostosowany do rynku, na którym zostanie wykorzystany, bez względu na to, czy jest to tekst z zakresu medycyny, dokument prawny, czy instrukcja instalacji technicznej.

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest jednym z fundamentalnych wymogów w zakresie profesjonalnych tłumaczeń z języka francuskiego i na język francuski. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Zatem rodzimy użytkownik języka francuskiego tłumaczy na francuski, a osoba posługująca się polskim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na polski. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procedur, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń z języka francuskiego i na język francuski, wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka francuskiego lub na język francuski. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka francuskiego i na język francuski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>