Profesjonalne tłumaczenia z języka chińskiego i na język chiński zgodnie z normą ISO 17100

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny i technologii z języka chińskiego oraz na język chiński.

The Native Translator to posiadająca certyfikat  ISO 17100 globalna agencja tłumaczeń, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach między innymi z języka chińskiego i na język chiński. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne dziedzinach prawa, finansów, technologii i medycyny w kombinacji języka polskiego z chińskim oraz wszystkimi innymi najpopularniejszymi językami. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń współpracujemy tylko z tłumaczami posiadającymi wyższe wykształcenie i specjalistyczną wiedzę w dziedzinie, której dotyczą tłumaczenia. Ponadto bez względu na to, czy zamówisz tłumaczenie z języka polskiego na chiński czy z chińskiego na polski, tłumaczenie zostanie wykonane przez tłumacza, dla którego język docelowy jest językiem ojczystym. Oprócz tłumaczeń na język chiński, realizujemy również tłumaczenia w kombinacji języka chińskiego z ponad 25 innymi językami, w tym angielskim, francuskim, hiszpańskim i niemieckim.

Tłumaczenia przysięgłe z języka chińskiego i na język chiński

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe dokumentów prawnych i finansowych z języka polskiego na chiński i z chińskiego na polski. Kontrakty i umowy, dokumenty rejestracyjne oraz finansowe zazwyczaj muszą być przetłumaczone przez tłumacza przysięgłego. Tego typu tłumaczenia przydzielamy tłumaczom posiadającym uprawnienia tłumacza przysięgłego obowiązujące w kraju, w którym zamierzasz użyć tłumaczenia przysięgłego.

Specjalistyczne tłumaczenia na język chiński tekstów z dziedzin, między innymi, technologii i medycyny.

Realizujemy wysokiej jakości specjalistyczne tłumaczenia z dziedzin technologii, medycyny i marketingu. Tłumaczenie instrukcji, podręczników operatora, patentów, artykułów i rozpraw naukowych lub stron internetowych na chiński. Bez względu na typ tekstu, mamy tłumaczy o właściwych kwalifikacjach.

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest fundamentalnym wymogiem w zakresie profesjonalnych tłumaczeń. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Zatem rodzimy użytkownik języka chińskiego tłumaczy na chiński, a osoba posługująca się angielskim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na angielski. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procedur, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń z języka chińskiego i na język chiński, wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości. Tutaj znajdziesz więcej informacji o certyfikacji ISO 17100  

Poufność bez żadnych „ale”

Mamy do czynienia z często bardzo poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej poufności.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka chińskiego lub na język chiński. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay. Pamiętaj, że zamawiając tłumaczenie z języka chińskiego lub na język chiński, powinieneś określić, w jaki sposób należy transliterować imiona i nazwiska, jeśli zostały już wcześniej przetłumaczone.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami przez całą dobę, 7 dni w tygodniu za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka chińskiego i na język chiński, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>