Trustpilot TrustScore 4.8

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Profesjonalne tłumaczenia w kombinacji języka tajskiego z ponad 30 innymi językami

Możesz tu zamówić gwarantowanej jakości tłumaczenie lub tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego na tajski lub z tajskiego na polski lub w kombinacji języka polskiego z 30 innymi językami.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat jakości ISO 17100, realizująca profesjonalne tłumaczenia w kombinacji języka tajskiego z 30 innymi językami, które możesz zamówić bezpośrednio online. Możemy wykonać dla Ciebie gwarantowanej jakości tłumaczenie z dziedzin prawa, ekonomii, finansów, technologii lub medycyny, jak również tłumaczenie przysięgłe z języka tajskiego lub na język tajski. Oprócz tłumaczeń w kombinacji języka polskiego z tajskim wykonujemy również tłumaczenia w kombinacji tajskiego między innymi z angielskim, niemieckim, francuskim, hiszpańskim czy chińskim.

Tłumaczymy większość typów dokumentów i tekstów z języka tajskiego i na język tajski

Co do zasady realizujemy tłumaczenia wszystkich typów dokumentów z języka tajskiego i na język tajski. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i przysięgłych tłumaczeń tekstów, takich jak wnioski o adopcję, umowy oraz porozumienia, wyroki sądowe, świadectwa szkolne, wyroki sądowe, prawa jazdy, akty małżeństwa, świadectwa wydawane przez urząd stanu cywilnego, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na tajski i z tajskiego na polski. Nasi tłumacze języka tajskiego mają wyższe wykształcenie i tłumaczą tylko na swój język ojczysty, dlatego możemy zagwarantować bardzo wysoki standard tłumaczenia Twojego tekstu. Tłumaczenie na język tajski powierzymy tłumaczowi, dla którego jest to język ojczysty, a tłumaczenie z języka tajskiego na polski zlecimy tłumaczowi, dla którego językiem ojczystym jest język polski. Dobre tłumaczenie to takie, które dokładnie oddaje każdy niuans. Często najdrobniejsze szczegóły robią największą różnicę. Niedoświadczeni tłumacze, którzy dodatkowo nie tłumaczą na swój język ojczysty, mogą nie wychwycić tych subtelnych niuansów.

Przetłumaczymy Ci dokumenty każdego typu. Realizujemy tłumaczenia z języka tajskiego i na język tajski z następujących dziedzin:

  • finanse i ekonomia
  • prawo
  • marketing 
  • medycyna i farmacja
  • technologia i IT
  • strony internetowe i treści na portale społecznościowe

Tłumaczenia przysięgłe z języka tajskiego i na język tajski online

Nie ma tłumaczy przysięgłych tłumaczących w kombinacji języka tajskiego z polskim. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe, na które jako certyfikowana agencja tłumaczeń udzielamy gwarancji poprawności. Nasze tłumaczenia są honorowane zarówno przez polskie, jak i tajskie władze. Tłumaczenia wyroków sądowych, umów, świadectw szkolnych, wyciągów z rejestru, paszportów itp. wymagają poświadczenia.

Tłumaczenia z języka tajskiego i na język tajski z gwarancją jakości

Agencja tłumaczeń Native Translator posiada certyfikat ISO 17100. Nasze procedury pracy co dwa lata są poddawane kontroli w celu zapewnienia, że spełniamy wymogi certyfikacji, która z kolei dla naszych klientów stanowi pełną gwarancję jakości.

Poufność bez żadnych „ale”

Często mamy do czynienia poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej dyskrecji.

Ile kosztuje tłumaczenie z języka tajskiego lub na język tajski?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka tajskiego lub na język tajski. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka tajskiego i na język tajski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>