Trustpilot TrustScore 4.8

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne z języka szwedzkiego i na język szwedzki

Gwarantowanej jakości tłumaczenia z języka szwedzkiego i na język szwedzki oraz w kombinacji języka szwedzkiego z ponad 30 językami z dziedzin prawa, finansów, medycyny i technologii.

Tłumaczenie tłumacz tajskiego w dziedzinie technologii, prawa, finansów, medycyny

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach technicznych, które możesz zamówić bezpośrednio online. Współpracując z ponad 5500 profesjonalnych tłumaczy, tworzymy jedną z czołowych na świecie agencji tłumaczeń online. Jedną z naszych specjalizacji są języki skandynawskie, w tym szwedzki. Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne z języka szwedzkiego i na język szwedzki w dziedzinach prawa, finansów, medycyny i technologii oraz tłumaczenia przysięgłe w kombinacji języka szwedzkiego z ponad 30 innymi językami.

Tłumaczenia przysięgłe z języka szwedzkiego i na język szwedzki

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia świadectwa szkolnego, wyroku sądowego, świadectwa wydawanego przez urząd stanu cywilnego lub innego dokumentu, który musisz złożyć w instytucji państwowej, uczelni wyższej czy na przykład u potencjalnego pracodawcy, zazwyczaj tłumaczenie to będzie musiało zostać poświadczone w formie pieczęci. Gdy zamawiasz u nas tłumaczenie przysięgłe z języka szwedzkiego, jego wykonanie przydzielimy tłumaczowi posiadającemu uprawnienia tłumacza przysięgłego w państwie, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu. Jeśli potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego na język szwedzki, powierzymy je tłumaczowi przysięgłemu posiadającemu uprawnienia nadane przez Kammarkollegiet w Szwecji.

Tłumaczenie z języka szwedzkiego na dowolny spośród 30 języków możesz zamówić online

Możesz zamówić tłumaczenie swoich dokumentów z języka szwedzkiego na dowolny z 30 języków bezpośrednio online lub na ponad 100 języków za pośrednictwem naszej usługi dla firm. Polski, angielski, niemiecki, francuski, norweski, niderlandzki, włoski, hiszpański, portugalski, bułgarski, duński, czeski, estoński, fiński, grecki, japoński, chiński, koreański, łotewski, litewski, rumuński, turecki, węgierski to tylko niektóre z języków, których tłumaczenie możesz zamówić bezpośrednio online.

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest fundamentalnym wymogiem w zakresie profesjonalnych tłumaczeń. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Rodzimy użytkownik języka angielskiego tłumaczy na angielski, a osoba posługująca się szwedzkim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na szwedzki. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procedur, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń z języka szwedzkiego i na język szwedzki wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Poufność bez żadnych „ale”

Często mamy do czynienia z poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej dyskrecji.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym , a w niecałą minutę otrzymasz odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka szwedzkiego lub na język szwedzki. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka tajskiego i na język  tajski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>