Trustpilot TrustScore 4.8

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Zgodne z normą ISO 17100 profesjonalne tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski, specjalistyczne tłumaczenia o gwarantowanej jakości oraz tłumaczenia przysięgłe w kombinacji języka rosyjskiego z 30 innymi językami.

Tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny oraz technologii, wykonywane przez absolwentów studiów wyższych ze specjalizacją w zakresie tłumaczeń.

Agencja tłumaczeń The Native Translator posiada certyfikat ISO 17100, gwarantujący najwyższą jakość tłumaczeń specjalistycznych z języka rosyjskiego i na język rosyjski. Od 2005 roku realizujemy tłumaczenia specjalistyczne i przysięgłe z języka polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski z dziedzin prawa, finansów, medycyny i technologii. Oferujemy również tłumaczenia w kombinacji języka rosyjskiego z ponad 30 innymi językami – na przykład angielskim, niemieckim, francuskim, norweskim, duńskim, hiszpańskim czy chińskim.

Tłumaczymy większość typów dokumentów oraz tekstów z języka rosyjskiego i na język rosyjski

Co do zasady realizujemy tłumaczenia wszystkich typów dokumentów z języka rosyjskiego i na język rosyjski. Możemy pomóc Ci w zakresie tłumaczeń medycznych i specjalistycznych tłumaczeń technicznych tekstów, takich jak umowy, porozumienia, wyroki sądowe, akta sądowe, świadectwa szkolne, prawa jazdy, akty małżeństwa, świadectwa wydawane przez urząd stanu cywilnego, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na rosyjski lub z rosyjskiego na polski bądź na dowolny z ponad 30 innych języków, które obsługujemy.

Tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego na rosyjski

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego na rosyjski i z rosyjskiego na polski oraz tłumaczenia przysięgłe w kombinacji języka rosyjskiego z innymi językami. W miarę możliwości zawsze staramy się korzystać z usług tłumaczy posiadających uprawnienia tłumacza przysięgłego w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu, abyś nie miał problemu z jego akceptacją. Innymi słowy, jeśli zamawiasz tłumaczenie poświadczone z języka polskiego na rosyjski, a dokumentu zamierzasz użyć w Rosji, tłumaczenie zostanie wykonane przez jednego z naszych tłumaczy posiadających uprawnienia obowiązujące w Rosji.

Czego możesz oczekiwać, zamawiając tłumaczenie z języka rosyjskiego lub na język rosyjski w agencji tłumaczeń The Native Translator

Realizujemy profesjonalne, wysokiej jakości tłumaczenia z języka rosyjskiego i na język rosyjski, dbając o poprawność językową oraz terminologiczną. W miarę możliwości staramy się również zachować układ oryginalnego dokumentu.
Nasi tłumacze to profesjonaliści, absolwenci studiów wyższych, tłumaczący na swój język ojczysty. Specjalizują się również w dziedzinach, których dotyczą wykonywane przez nich tłumaczenia, dzięki czemu są w stanie prawidłowo oddać w tłumaczeniu niuanse znaczeniowe charakterystyczne dla danej dziedziny i stosują prawidłową terminologię fachową. Zatem bez względu na to, czy zamawiasz tłumaczenie medyczne, tekstu technicznego, czy prawnego, oddamy je w ręce tłumacza języka rosyjskiego, posiadającego odpowiednią wiedzę.
Jeśli potrzebujesz tłumaczenia przysięgłego z języka rosyjskiego lub na język rosyjski, jego wykonanie przydzielimy tłumaczowi, posiadającemu uprawnienia tłumacza przysięgłego w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego tekstu. Wyjątkami są sytuacje, w których tłumaczenie musi zostać zalegalizowane w ambasadzie lub konsulacie. Posiadamy certyfikat ISO 17100 i, oczywiście, zapewniamy kontrolę jakości wykonywanych przez nas tłumaczeń.

Poufność bez żadnych „ale”

Często mamy do czynienia z poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej dyskrecji.

Ile kosztuje tłumaczenie z języka rosyjskiego lub na język rosyjski?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka rosyjskiego lub na język rosyjski. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka rosyjskiego oraz na język rosyjski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>