Trustpilot TrustScore 4.8

Zamawiaj tłumaczenia online 24/7

Tutaj załącz swój dokument lub tekst i złóż zamówienie

Potrzebujesz indywidualnej pomocy lub porady?

Wyślij nam wiadomość e-mail, a my z przyjemnością pomożemy

Profesjonalne tłumaczenia z i na język polski zgodnie z normą ISO 17100

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i gwarantowanej jakości tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny i technologii z języka polskiego i na język polski.

Potrzebujesz tłumaczenia wyroku sądowego, dokumentu rejestracyjnego, wyciągu bankowego, aktu małżeństwa, umowy, lub dokumentacji medycznej z lub na język polski?

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat jakości ISO 17100, realizująca profesjonalne tłumaczenia w kombinacji języka polskiego z ponad 25 innymi językami, które możesz zamówić bezpośrednio online. Wykonamy dla Ciebie wysokiej jakości tłumaczenie medyczne lub tłumaczenie przysięgłe dokumentów bankowych, świadectwa szkolnego i wielu innych dokumentów na język polski.

Tłumaczymy większość typów dokumentów i tekstów z języka polskiego i na język polski

Co do zasady tłumaczymy dokumenty i teksty każdego typu. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i poświadczonych tłumaczeń tekstów prawnych takich jak kontrakty, umowy, wyroki i akta sądowe, świadectwa szkolne, certyfikaty rejestracyjne, prawa jazdy, akty małżeństwa, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na angielski lub z angielskiego na polski lub w kombinacji języka polskiego z dowolnym z 25 innych języków, które obsługujemy, na przykład niemieckim, hiszpańskim czy francuskim.

Specjalistyczne tłumaczenia z języka polskiego i na język polski

Dokumentacje medyczne, raporty techniczne czy projekty umów to przykłady dokumentów które muszą być tłumaczone przez tłumacza posiadającego specjalistyczną wiedzę. Teksty zawierające terminologię, na przykład z zakresu zaawansowanej technologii, prawa czy medycyny, nie mogą być tłumaczone przez przypadkowego tłumacza, gdyż wymagają specjalistycznej wiedzy. Gdy zamawiasz tłumaczenie z języka angielskiego na polski lub z polskiego na angielski w dziedzinie wymagającej specjalistycznej wiedzy, Twoje tłumaczenie zostanie wykonane przez specjalistę posiadającego wyższe wykształcenie w dyscyplinie, której dotyczy Twój tekst.

Tłumaczenia przysięgłe z języka polskiego i na język polski

Realizujemy tłumaczenia przysięgłe tekstów i dokumentów prawnych, finansowych i medycznych. Możesz u nas zamówić bezpośrednio online tłumaczenie przysięgłe z języka polskiego na angielski oraz w kombinacji języka polskiego z jednym z 25 innych języków, w tym niemiecki, francuski, włoski, szwedzki, duński, norweski czy rumuński.

Zamawianie tłumaczenia przysięgłego z języka angielskiego na polski

Jeśli zamówisz tłumaczenie poświadczone z języka angielskiego na polski, zawsze oddamy je w ręce tłumacza posiadającego uprawnienia tłumacza przysięgłego obowiązujące w Polsce. Oznacza to, że tłumaczenie zostanie wykonane przez tłumacza przysięgłego, posiadającego uprawnienia nadane przez polskie Ministerstwo Sprawiedliwości. Dlatego współpracujemy z tłumaczami mieszkającym w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu i tłumaczącymi na swój język ojczysty. Tłumaczenie wykonane przez polskiego tłumacza przysięgłego nie wymaga apostille, poświadczającej odpowiednie kwalifikacje tłumacza.

Gwarantowanej jakości tłumaczenia dokumentów z języka polskiego i na język polski

Posiadamy certyfikat ISO 17100. Nasza praca jest regularnie kontrolowana przez jednostkę certyfikującą, a Ty – jako klient – możesz mieć pewność, że oddajesz swój tekst w dobre ręce. Tutaj znajdziesz więcej informacji o certyfikacji ISO 17100   

Poufność bez żadnych „ale”

Często pracujemy z dużymi ilościami wysoce wrażliwych informacji i z wielką starannością podchodzimy do zachowania ścisłej poufności. Oczywiście nasze serwery mają certyfikaty SSL, aby Twoje informacje nie wpadły w niepowołane ręce.

Ile kosztuje przetłumaczenie dokumentu z języka polskiego i na język polski?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 15 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka polskiego i na język polski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>