Tłumaczenia przysięgłe w kombinacji języka norweskiego z ponad 25 innymi językami, których jakość jest gwarantowana przez posiadany przez nas certyfikat zgodności z normą ISO 17100.

Specjalistyczne tłumaczenia o gwarantowanej jakości i tłumaczenia przysięgłe na język norweski dokumentów oraz tekstów z dziedzin prawa, finansów, medycyny czy technologii.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100 i jeden z czołowych na świecie dostawców usług tłumaczeniowych online. Współpracujemy z ponad 5500 profesjonalnych tłumaczy i koncentrujemy się na językach skandynawskich – w szczególności norweskim. Realizujemy tłumaczenia specjalistyczne z języka norweskiego i na język norweski w dziedzinach prawa, finansów, medycyny, technologii oraz tłumaczenia przysięgłe z dziedzin prawa i finansów. Możesz u nas zamówić tłumaczenie z języka polskiego na norweski lub z norweskiego na polski oraz w kombinacji języka norweskiego z ponad 25 najczęściej spotykanymi językami na świecie.

Tłumaczenia przysięgłe z języka norweskiego i na język norweski

Jeśli potrzebujesz tłumaczenia świadectwa szkolnego, wyroku sądowego, świadectwa wydawanego przez urząd stanu cywilnego, dokumentu rejestracyjnego, wypisu z rejestru karnego lub innego dokumentu, który musisz złożyć w instytucji państwowej, uczelni wyższej czy na przykład u potencjalnego pracodawcy, zazwyczaj tłumaczenie to będzie musiało zostać poświadczone w formie pieczęci. Jeśli zamówisz tłumaczenie przysięgłe z języka polskiego na norweski, zawsze oddamy je w ręce tłumacza posiadającego uprawnienia tłumacza przysięgłego nadane przez norweskie instytucje państwowe. W przypadku tłumaczeń na dany język co do zasady współpracujemy z tłumaczami posiadającymi uprawnienia tłumacza przysięgłego obowiązujące w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu.

Realizujemy wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne z języka norweskiego i na język norweski w następujących dziedzinach:

  • finanse i ekonomia
  • prawo
  • marketing 
  • medycyna i farmacja
  • technologia i IT
  • strony internetowe i treści na portale społecznościowe

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest jednym z fundamentalnych wymogów w zakresie profesjonalnych tłumaczeń z języka norweskiego i na język norweski. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Zatem rodzimy użytkownik języka norweskiego tłumaczy na norweski, a osoba posługująca się angielskim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na angielski. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procesów, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń z języka norweskiego i na język norweski, wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Poufność bez żadnych „ale”

Mamy do czynienia z często bardzo poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej poufności.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka norweskiego lub na język norweski. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka norweskiego i na język norweski, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>