Tłumaczenia przysięgłe i specjalistyczne z języka niemieckiego i na język niemiecki

Profesjonalne tłumaczenia z języka niemieckiego na polski i z polskiego na niemiecki oraz w kombinacji języka niemieckiego z 30 innymi językami. Agencja tłumaczeń The Native Translator posiadająca certyfikat ISO 17100, gwarantujący najwyższą jakość tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki.

Tutaj możesz zlecić profesjonalne tłumaczenie z języka niemieckiego i na język niemiecki. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe i wysokiej jakości tłumaczenia specjalistyczne z dziedzin prawa, ekonomii, medycyny i technologii z języka niemieckiego i na język niemiecki. Po prostu wybierz język źródłowy i docelowy, a w niecałą minutę otrzymasz wycenę. 

Tłumaczymy większość typów dokumentów z języka niemieckiego i na język niemiecki

Co do zasady realizujemy tłumaczenia wszystkich typów dokumentów z języka niemieckiego i na język niemiecki. Możemy pomóc Ci w zakresie specjalistycznych i poświadczonych tłumaczeń tekstów takich jak kontrakty, umowy, świadectwa szkolne, wyroki sądowe, certyfikaty rejestracyjne, akta sądowe, teksty medyczne, badania medyczne, dokumentacje medyczne, oświadczenia prasowe, podręczniki techniczne, teksty na strony internetowe z języka polskiego na niemiecki lub z niemieckiego na polski bądź kombinacji języka niemieckiego z dowolnym spośród ponad 30 innych języków.

Tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki

Dzięki globalnej sieci tłumaczy przysięgłych tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego i na język niemiecki możemy realizować przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Gdy zamawiasz u nas tłumaczenie, dobieramy tłumacza posiadającego uprawnienia tłumacza przysięgłego w kraju, w którym zamierzasz użyć przetłumaczonego dokumentu. Dzięki temu nie będzie konieczności legalizacji tłumaczenia u notariusza, jeżeli taka legalizacja jest wymagana, aby dokument mógł być użyty zagranicą. W przypadku większości dokumentów prawnych, takich jak porozumienia, umowy, świadectwa szkolne, wyroki sądowe oraz większości rodzajów dokumentów finansowych, zazwyczaj wymagane jest tłumaczenie przysięgłe, aby dokumenty te zostały zaakceptowane przez stronę przyjmującą. Realizujemy tłumaczenia przysięgłe z języka niemieckiego na większość najczęściej spotykanych języków.

Tłumaczenie z języka niemieckiego na dowolny spośród 30 języków możesz zamówić online

Tłumaczenie z języka niemieckiego na dowolny spośród 30 języków możesz zamówić bezpośrednio online. Polski, angielski,  niemiecki, francuski, szwedzki, norweski, niderlandzki, włoski, hiszpański, portugalski, bułgarski, duński, czeski, estoński, fiński, grecki, japoński, chiński, koreański, łotewski, litewski,, rumuński, tajski,  turecki,  węgierski to tylko niektóre z języków, których tłumaczenie możesz zamówić bezpośrednio online.

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest jednym z fundamentalnych wymogów w zakresie profesjonalnych tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Zatem rodzimy użytkownik języka niemieckiego tłumaczy na niemiecki, a osoba posługująca się polskim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na polski. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym. Ponadto wymagamy, aby tłumacz mieszkał w kraju, w którym używany jest język docelowy, aby zawsze był na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procedur, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń z języka niemieckiego i na język niemiecki, wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Poufność bez żadnych „ale”

Mamy do czynienia z często bardzo poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej poufności.

Ile kosztuje tłumaczenie z języka niemieckiego lub na język niemiecki?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka niemieckiego lub na język niemiecki. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka niemieckiego i na język niemiecki, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>