Agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, gwarantujący jakość tłumaczeń z języka koreańskiego i na język koreański.

Realizujemy tłumaczeni specjalistyczne z dziedzin prawa, finansów, medycyny i technologii z języka koreańskiego i na język koreański.

Niezależnie od tego, czy reprezentujesz koreańską firmę próbującą przebić się na rynek europejski, czy też chcesz sprzedawać swoje produkty w Korei, agencja tłumaczeń , The Native Translator może Ci pomóc. Realizujemy tłumaczenia w kombinacji języka koreańskiego z ponad 100 innymi językami, takimi jak angielski, niemiecki, francuski, hiszpański, ale też bardziej „egzotycznymi”, na przykład mongolskim. Tłumaczymy i tworzymy wysokiej jakości teksty dostosowane do docelowej grupy odbiorców, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie komunikacji prawnej, technicznej i medycznej w języku koreańskim.

Realizujemy specjalistyczne tłumaczenia z języka koreańskiego i na język koreański w następujących dziedzinach:

  • finanse i ekonomia
  • prawo
  • marketing 
  • medycyna i farmacja
  • technologia i IT
  • strony internetowe i treści na portale społecznościowe

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest jednym z fundamentalnych wymogów w zakresie profesjonalnych tłumaczeń z języka koreańskiego i na język koreański. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Zatem rodzimy użytkownik języka koreańskiego tłumaczy na koreański, a osoba posługująca się angielskim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na angielski. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procedur, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń z języka koreańskiego i na język koreański, wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Poufność bez żadnych „ale”

Często mamy do czynienia z poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej dyskrecji.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka koreańskiego lub na język koreański. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka koreańskiego i na język  koreański, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>