Wykonywane przez profesjonalistów tłumaczenia z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki, które możesz zamówić online

Profesjonalne tłumaczenia z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki oraz w kombinacji języka niderlandzkiego z ponad 30 językami z dziedzin prawa, finansów, medycyny i technologii.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat jakości ISO 17100 – lider w zakresie profesjonalnych tłumaczeń dokumentów na język niderlandzki, które możesz zamówić online. Realizujemy wysokiej jakości tłumaczenia, dostosowane do docelowej grupy odbiorców oraz poprawne pod względem gramatycznym i terminologicznym. Nasi tłumacze posiadają wyższe wykształcenie i tłumaczą tylko na swój język ojczysty. Realizujemy tłumaczenia w ramach kombinacji języka niderlandzkiego z polskim, angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, norweskim, hiszpańskim, szwedzkim, duńskim, arabskim, chiński i ponad 25 innymi językami.

Tłumaczenia przysięgłe z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki

Niezależnie od tematyki i wielkości projektu, współpracujemy z tłumaczami przysięgłymi posiadającymi odpowiednią wiedzę i doświadczenie w danej dziedzinie, którzy mogą wykonać dla Ciebie tłumaczenie przysięgłe z języka niderlandzkiego lub na język niderlandzki. Realizujemy poświadczone tłumaczenia tekstów i dokumentów z języka polskiego na niderlandzki i z niderlandzkiego na polski oraz w kombinacji języka niderlandzkiego z ponad 30 innymi językami. W przypadku większości dokumentów prawnych, takich jak porozumienia, umowy, świadectwa szkolne, wyroki sądowe oraz większości rodzajów dokumentów finansowych, często wymagane jest tłumaczenie przysięgłe z języka niderlandzkiego lub na język niderlandzki, aby dokumenty te zostały zaakceptowane przez stronę przyjmującą, taką jak instytucje rządowe, sądy czy uczelnie.

Możemy wykonać dla Ciebie tłumaczenie przysięgłe lub specjalistyczne z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki na przykład w następujących dziedzinach:

  • tłumaczenia techniczne
  • tłumaczenia finansowe
  • tłumaczenia tekstów prawnych
  • tłumaczenia i lokalizacja materiałów marketingowych
  • tłumaczenia materiałów z zakresu medycyny i farmacji
  • tłumaczenie i lokalizacja stron internetowych

Wymogiem wysokiej jakości tłumaczenia jest przestrzeganie zasady, że tłumacz tłumaczy tylko na swój język ojczysty.

Zasada tłumaczenia tylko na język ojczysty jest fundamentalnym wymogiem w zakresie profesjonalnych tłumaczeń. Według tej zasady tłumacz może tłumaczyć tylko na swój język ojczysty. Zatem rodzimy użytkownik języka niderlandzkiego tłumaczy na niderlandzki, a osoba posługująca się angielskim jako językiem ojczystym tłumaczy tylko na angielski. Aby zostać uznanym za rodzimego użytkownika, tłumacz musiał wychować się i ukończyć edukację w kraju, w którym dany język jest językiem urzędowym.

Tłumaczenia z gwarancją jakości zgodnie z normą ISO 17100

Certyfikat jakości posiadamy od 2011 roku, a od 2015 spełniamy normę ISO 17100. Posiadanie certyfikatu ISO oznacza, że zainwestowaliśmy pieniądze i włożyliśmy wysiłki w udokumentowanie oraz zweryfikowanie wszystkich procedur, włącznie z wymaganiami stawianymi tłumaczom, a także w zakresie ich rekrutacji, dzięki czemu możemy zapewnić jakość każdego wykonywanego przez nas tłumaczenia. Na przykład współpracujemy tylko z profesjonalnymi, pełnoetatowymi tłumaczami, którzy ukończyli studia wyższe i specjalizują się w dziedzinie, której dotyczą tłumaczone przez nich teksty. Wszystkie tłumaczenia są poddawane korekcie realizowanej przez drugiego tłumacza o takich samych kwalifikacjach jak tłumacz, który wykonał tłumaczenie. Zgodność z określonymi kryteriami certyfikacji jest regularnie sprawdzana przez organ certyfikujący. Jako certyfikowana agencja tłumaczeń z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki, wykonywane przez nas tłumaczenia poddajemy kontroli jakości.

Poufność bez żadnych „ale”

Często mamy do czynienia z poufnymi informacjami, więc nie trzeba dodawać, że wszystkie zlecenia traktujemy z zachowaniem najwyższej dyskrecji.

Ile kosztuje tłumaczenie?

Prześlij swój dokument bezpośrednio na naszym portalu tłumaczeniowym, a w niecałą minutę otrzymasz bezpośrednią odpowiedź wraz z ceną i przewidywanym terminem realizacji tłumaczenia z języka niderlandzkiego lub na język niderlandzki. Możesz zamówić tłumaczenie i zapłacić kartą kredytową bezpośrednio online. Akceptujemy płatności: Amex, Diners, Mastercard, Visa, PayPal i Apple Pay.

Masz pytania? A może chcesz uzyskać więcej informacji?

Możesz skontaktować się z nami 24/7 za pośrednictwem poczty elektronicznej, a my postaramy się odpowiedzieć Ci w ciągu 30 minut.

The Native Translator to agencja tłumaczeń posiadająca certyfikat ISO 17100, specjalizująca się w wysokiej jakości tłumaczeniach i tłumaczeniach przysięgłych z języka niderlandzkiego i na język niderlandzki, które możesz zamówić bezpośrednio online.

Te firmy wierzą w naszą jakość!

<
>