Zapewnianie Jakości

Jak to zostało opisane w dziale Nasz Zespół, współpracujemy tylko z odpowiednimi ludźmi. Z ludźmi z odpowiednim Nastawieniem, Wiedzą i Umiejętnościami.
Większość naszych tłumaczy posiada kilka stopni uniwersyteckich i posiadają przez to nie tylko doskonałą znajomość języka, na który tłumaczą, ale również bardzo dobrze rozumieją szeroki zakres tematów, co jest niezbędne dla poprawnego zrozumienia i przetłumaczenia tekstu. Jeżeli wymagasz tłumaczenia w specjalistycznej dziedzinie, Twój tekst zostanie przetłumaczony przez osobę, która naprawdę rozumie daną dziedzinę, niezależnie czy jest to Prawo/Patenty Ц Medycyna Ц Biznes/Transport/Finanse Ц Marketing/PR Ц IT/Technologia/Inżynieria lub Turystyka. Nasi tłumacze to Prawnicy, Lekarze, Inżynierowie, Ekonomiści, itd., pracujący ze wszystkimi parami językowymi.

Kiedy rekrutujemy nowego tłumacza, skupiamy się na edukacji i doświadczeniu. Zapewniamy, że dostarczali oni przed dłuższy okres czasu w przeszłości zlecenia wysokiej jakości.
Podczas pracy z nami, regularnie sprawdzamy i nadzorujemy prace jaką wykonują, aby zapewnić, że dostarczają to co obiecujemy; Szybkie Tłumaczenia Wysokiej Jakości z Poufnością, na której mogą polegać nasi klienci.
Ciężko jest zmierzyć jakość tłumaczenia; nie istnieje żadna formuła, która może zostać użyta do określenia jakości tłumaczenia.

Przetłumaczony tekst lub dokument powinien przekazywać to samo wrażenie i znaczenie jak oryginał, bez żadnych udoskonaleń i zmian w przekazie, ale dostarczone w ten sam sposób, jak było to zamierzone podczas pisania w języku źródłowym. Jest to trudne, ponieważ nie wystarczy przetłumaczyć tylko znaczenie, ale również ton w jakim list lub dokument były napisane. Jedynie miejscowy mieszkaniec jest w stanie to zrobić, osoba z bardzo dobrym zrozumieniem języka źródłowego i tematyki.
Aby mieć pewność, że otrzymujesz poprawne tłumaczenie, skorzystaj z usług rodzimego użytkownika języka, który zrozumie również ton wiadomości.
Tłumaczenie to kwestia zaufania, nie możesz sobie pozwolić na nieprawidłowe tłumaczenie!

INSTANT QUOTE!

Uzyskaj Wycenę

Przykład tłumaczenia przysięgłego

Przykład tłumaczenia przysięgłego

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

W razie pytań zadzwoń: +41 4350 82998