Tłumaczenie Stron Internetowych

Strona internetowa jest niczym Twoja wizytówka, którą prezentujesz światu.
Umożliwia Ci ona przedstawienie swojej firmy lub organizacji szerszej publiczności Ц dosłownie całemu światu. Tłumaczenie strony internetowej jest zawiłym procesem wymagającym doświadczenia w marketingu i zrozumienia terminologii z danej dziedziny, niezależnie czy reprezentujesz producenta farmaceutycznego, region turystyczny lub kancelarię prawniczą. Tekst zoptymalizowany do wyszukiwarek internetowych jest również niezbędny.

Ponad 50% użytkowników Internetu mówi w języku innym niż angielski.
Zapoczątkowało to wzrost zapotrzebowania na wielojęzykowe tłumaczenia stron, które wymagają aktualnej zawartości w różnych językach. Podejmujemy się również tłumaczeń zawartości dla stron wielojęzykowych.

Nasz zespół przetłumaczył juz znaczącą liczbę stron i posiada obszerne doświadczenie w tej dziedzinie.
Jesteśmy również w stanie aktualizować na bieżąco Twoją stronę, jeśli jest to wymagane. Nie wahaj się skontaktować z nami o dowolnej porze na adres office(at)the-native-translator.com w razie jakichkolwiek pytań dotyczących wyceny lub porady. Tak jak to bywa z dokumentami, tłumaczenie zawartości strony wymaga ocenienia zapotrzebowania (aby sprawdzić, czy jest potrzebne częściowe, czy pełne tłumaczenie zawartości, czy grafika powinna być przetłumaczona i odtworzona w języku docelowym, itp.)
Innymi czynnikami, o których należy pamiętać przy tłumaczeniach stron, są gotowość strony do przerobienia jej na wersję wielojęzyczną (internacjonalizacja) i to jak aktualizacje zawartości będą odzwierciedlone w przetłumaczonej wersji (zarządzanie wielojęzyczną zawartością).

INSTANT QUOTE!

Uzyskaj Wycenę

Przykład tłumaczenia przysięgłego

Przykład tłumaczenia przysięgłego

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

W razie pytań zadzwoń: +41 4350 82998