Oferta dla Firm

Obniż koszty z Ofertą dla Firm!
Naszym regularnym klientom firmowym i rządowym oferujemy możliwość ustalenia oferty dla firm, zgodnie z którą wystawiamy faktury na nasze usługi, bez konieczności płacenia z góry.

Naszych klientów firmowych obsługujemy poprzez nasz wydział do spraw usług korporacyjnych. Usługa dostępna pod adresem: www.the-business-translator.com, lub można skontaktować się z nami bezpośrednio na on office(at)the-business-translator.com
Klienci firmowi objęci ofertą dla firm mają możliwość wysyłania i odbierania zleceń bezpośrednio w naszym Systemie Zarządzania Tłumaczeniami. Jest to znacznie bezpieczniejsza metoda, ponieważ żadne informacje nie są wysyłane pocztą elektroniczną, przez co zwiększa się bezpieczeństwo i poufność które są dla nas bardzo ważne.
Jeżeli korzystasz z naszych usług regularnie, stworzymy Zeszyt Terminologii zawsze zapewniający poprawne użycie terminologii podczas tłumaczeń materiałów, z terminologią charakterystyczną dla Twojej firmy.
Nie możesz pozwolić sobie na korzystanie ze złego tłumaczenia Twoi klienci i dostawcy będą oceniać Cię po sposobie komunikacji z nimi.

Wybór odpowiedniej usługi tłumaczeniowej nie jest łatwy. Jeśli jednak jakość jest dla Ciebie ważna, wybierz agencję, która posiada certyfikaty normy EN 15038. Tylko wtedy możesz mieć pewność, że dla danej agencji liczy się jakość, ponieważ zainwestowali w zdobycie certyfikatów.

The Translator Group posiada certyfikaty odpowiadające zarówno europejskiej normie EN 15038, jak również północno amerykańskiej CAN/CGSB‐131.10.

INSTANT QUOTE!

Uzyskaj Wycenę

Przykład tłumaczenia przysięgłego

Przykład tłumaczenia przysięgłego

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

W razie pytań zadzwoń: +41 4350 82998