O Nas

Dyrektor Generalny

Björn Hallberg posiada wykształcenie inżynierskie oraz ekonomiczne i pracował w handlu nieruchomościami, jak również w sprzedaży detalicznej. Jest on prawdziwym przedsiębiorcą z doświadczeniem w organizacji i marketingu. Jest on odpowiedzialny za rozwój naszej marki i globalny sukces naszego biznesu, i jest biegły w 4 językach. Jest również biegłym egzaminatorem oceniającym poziom znajomości języka u pilotów linii komercyjnych.

Dyrektor ds. Operacyjnych

Rita Banati od 2005 roku zapewnia europejskim turystom tłumaczenia najwyższej jakości poprzez swoją własną agencję tłumaczeniową Ц jedną z czołowych agencji w Europie. Przedtem pracowała w branży turystycznej, specjalizując się w marketingu.
Dorastała w Berlinie, jej ojciec był dyplomatą, a matka była naukowcem badającym literaturę, wprowadzając język we wczesnych etapach rozwoju Rity. Jest ona płynna w 4 językach, jednak sama nie pracuje już jako tłumacz. W zamian, skupia się na zarządzaniu naszymi codziennymi interesami i jest odpowiedzialna za zapewnianie jakości.

Nasz Główny Radca Prawny

Dr Judit Kezdi jest czołową węgierską prawniczką biznesową, która obecnie mieszka w Norwegii i jest biegła w 3 językach. Była również radcą prawnym w Ministerstwie Finansów w Budapeszcie, na Węgrzech.

Dyrektor Handlowy w Azji

Katalin Karasz jest lingwistką z wszechstronnym wykształceniem, jak również wieloletnim doświadczeniem. Specjalizuje się w tłumaczeniach z dziedziny IT. Wykształcenie: literatura, lingwistyka i socjolingwistyka węgierska (magister nauk humanistycznych na uniwersytecie Eötvös Loránd w Budapeszcie), literatura i lingwistyka francuska (licencjat oraz magister nauk humanistycznych na uniwersytecie Eötvös Loránd w Budapeszcie), liczne szkolenia dla IBM, SAP i EMS. Tłumaczka od 1993 roku dla Rady Europy (Council of Europe), Malezyjskiej Rady Drewna (Malaysian Timber Council), Ministerstwa Kultury na Węgrzech, itp.

Nasza Misja

Istnienie TNT zależy od zapewnienia usług wysokiej jakości i zadowolenia naszych klientów. Każde zlecenie traktowane jest profesjonalnie, jednocześnie przestrzegając wcześniej ustalonych terminów i ceny.
Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu ekspertyzy tłumaczeniowej każdego dnia, oraz dostarczanie naszych zleceń szybciej niż inne dostępne serwisy. Skupiamy się na indywidualnych zleceniach i zapewniamy precyzyjne usługi tłumaczeniowe. Pracownicy TNT są przyjaźni, pozytywnie nastawieni i profesjonalni. Traktujemy naszych klientów z najwyższym szacunkiem przez cały czas.

INSTANT QUOTE!

Uzyskaj Wycenę

Przykład tłumaczenia przysięgłego

Przykład tłumaczenia przysięgłego

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

W razie pytań zadzwoń: +41 4350 82998