O Nas

Dyrektor Generalny

Björn Hallberg posiada wykształcenie inżynierskie oraz ekonomiczne i pracował w handlu nieruchomościami, jak również w sprzedaży detalicznej. Jest on prawdziwym przedsiębiorcą z doświadczeniem w organizacji i marketingu. Jest on odpowiedzialny za rozwój naszej marki i globalny sukces naszego biznesu, i jest biegły w 4 językach. Jest również biegłym egzaminatorem oceniającym poziom znajomości języka u pilotów linii komercyjnych.

Nasza Misja

Istnienie TNT zależy od zapewnienia usług wysokiej jakości i zadowolenia naszych klientów. Każde zlecenie traktowane jest profesjonalnie, jednocześnie przestrzegając wcześniej ustalonych terminów i ceny.
Naszym celem jest zapewnienie najwyższego poziomu ekspertyzy tłumaczeniowej każdego dnia, oraz dostarczanie naszych zleceń szybciej niż inne dostępne serwisy. Skupiamy się na indywidualnych zleceniach i zapewniamy precyzyjne usługi tłumaczeniowe. Pracownicy TNT są przyjaźni, pozytywnie nastawieni i profesjonalni. Traktujemy naszych klientów z najwyższym szacunkiem przez cały czas.

INSTANT QUOTE!

Uzyskaj Wycenę

Przykład tłumaczenia przysięgłego

Przykład tłumaczenia przysięgłego

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

W razie pytań zadzwoń: +41 4350 82998