Nasze Usługi

Zapewniamy Szybkie Tłumaczenia Wysokiej Jakości Przez Całą Dobę.
Nasze wieloletnie doświadczenie pokazało, że szybka, nieskomplikowana i głównie anonimowa metoda składania zleceń staje się coraz bardziej popularna wśród klientów. Zlecenia muszą być wykonywane szybko, bez zbędnych kłopotów i przez Internet, zapewniając jak najlepszą jakość, bez potrzeby ujawniania zbyt wielu informacji osobistych. Jest to dokładnie ta usługa, jaką znajdziesz w The Native Translator.
Jesteśmy również w stanie dostosować się do indywidualnych potrzeb klienta odnośnie tłumaczenia jeśli wymaga to specjalnej terminologii, konkretnego języka, czy też innych podobnych charakterystyk. Ten elastyczny system pomaga nam zapewnić optymalne usługi dla ogólnego zadowolenia klienta.

Oferujemy szeroki zakres usług tłumaczeniowych dostosowanych do Twoich potrzeb.
Jeżeli potrzebujesz tłumaczenia Dokumentów Prawnych, Uwierzytelnionego Aktu Urodzenia lub Aktu Ślubu, czy też Dyplomów lub innego typu tłumaczenia Dokumentów, Informacji Medycznych, Oświadczeń Majątkowych, Raportów Firmowych, Instrukcji Technicznych, Stron Internetowych, Dokumentów Marketingowych/PR, lub po prostu poczty elektronicznej, itp., posiadamy ogromne doświadczenie w tłumaczeniu wszelkiej tematyki i pracujemy zarówno z dużymi Organizacjami Międzynarodowymi, Departamentami Rządowymi, jak również osobami indywidualnymi.

Naszym celem jest oferowanie klientom wysokiej jakości i szybkiego czasu dostarczenia.
Nasza globalna obecność zapewnia, że w każdym momencie dnia są w naszym systemie zalogowani tłumacze gotowi wykonać Twoje zlecenie w każdym z naszych 22 języków!

Nasza polityka ogranicza się do współpracy wyłącznie z wykwalifikowanymi tłumaczami, którzy są rodzimymi użytkownikami języka, na który tłumaczą.
Wybór odpowiedniego tłumacza do zlecenia jest najważniejszym warunkiem w zapewnieniu dobrej jakości. Tłumacz powinien posiadać wiedzę rodzimego użytkownika zarówno języka docelowego, jak i źródłowego.  Doskonałe zrozumienie specjalnej terminologii użytej w danej dziedzinie jest również niezbędne do poprawnego zinterpretowania tekstu i wyrażenia go w tłumaczeniu. Nasz zespół powstał na tych zasadach, by zapewnić najlepszą możliwą jakość i zespół ten jest gotów, by pomóc Ci przez cała dobę.

Odnośnie specjalnych stawek i ofert, należy kontaktować się z nami pod adresem office(at)the-native-translator.com

INSTANT QUOTE!

Uzyskaj Wycenę

Przykład tłumaczenia przysięgłego

Przykład tłumaczenia przysięgłego

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

W razie pytań zadzwoń: +41 4350 82998