Dlaczego warto u nas tłumaczyć?

The Native Translator
Dba o interesy Korporacji, Departamentów Rządowych i indywidualnych klientów na całym świecie.
TNT to agencja tłumaczeniowa z siedzibą w Szwajcarii, która zapewnia usługi w dziedzinie specjalistycznych tłumaczeń językowych w zakresie zarówno technicznym i prawnym, jak również marketingowym, finansowym i opieki medycznej. Zapewniamy skuteczne rozwiązania i usługi na światowym poziomie z dziedziny tłumaczeń języków obcych, lokalizacji oprogramowania, tłumaczeń stron internetowych, przygotowania wielojęzykowych tekstów do publikacji oraz zarządzania projektami.

Co czyni nas wyjątkowym?
Х Nasza Prostolinijność i Uczciwość

Х Posiadamy zaawansowaną technologię generującą minimalne koszty, jednakże NIE używamy tłumaczeń zautomatyzowanych. Często posługujemy się narzędziami CAT dla ulepszenia spójności tekstu.

Х Oferujemy spersonalizowaną całodobową usługę i posiadamy dzienną wydajność ponad 3,5 miliona słów.

Х Wysoka Jakość i Dotrzymywanie Terminów

Х Poufność, na której możesz polegać

Jeżeli, dla przykładu, posiadasz dokument w języku francuskim, arabskim, koreańskim, chińskim lub jednym z języków skandynawskich, jesteśmy po to, aby Ci pomóc. TNT posiada dynamiczną sieć ponad 1800 sprawdzonych profesjonalnych tłumaczy, którzy są jednymi z najlepszych w branży. Nasza rozległa sieć lingwistów umożliwia TNT dostarczanie usług w 140 językach, z których 22 jest oferowanych online, przeznaczonych dla osób indywidualnych i mniejszych przedsiębiorstw.

Jako agencja tłumaczeniowa skupiająca się na kliencie, wiemy, że oczekujesz najlepszego i staramy się przewyższyć Twoje oczekiwania.
Nasze usługi są dostosowane do Twoich potrzeb i zapewniają najlepsze rozwiązania tłumaczeniowe.
Ciężko jest zmierzyć jakość tłumaczenia. Nie istnieje żadna formuła matematyczna zapewniająca, że znaczenie i ton dokumentu lub tekstu zostały poprawnie przetłumaczone na inny język, język, którego możesz do końca nie rozumieć.

Skąd pewność, że tłumaczenie jest poprawne?
Wierzymy, że jest tylko jeden sposób na zapewnienie poprawności tłumaczenia. Jest to współpraca z tłumaczami, którzy nie tylko są rodzimymi użytkownikami języka, na który tłumaczą, ale są również wykwalifikowani w tematyce danego tłumaczenia.

Sprawdzanie każdego tłumaczenia nie jest praktyczne, więc musisz być w stanie zaufać agencji, z której korzystasz.
Wybór odpowiedniej agencji tłumaczeniowej polega na zaufaniu, i mamy nadzieję, że przekonasz się, że możesz nam zaufać!  Jakichkolwiek wymagań językowych byś nie miał, jesteśmy po to, aby Ci pomóc!

Napisz do nas na office(at)the-native-translator.com

INSTANT QUOTE!

Uzyskaj Wycenę

Przykład tłumaczenia przysięgłego

Przykład tłumaczenia przysięgłego

What a team, you have done a fantastic job!

Ahmad Hammoud, Managing Director, Nuance Media, Dubai, AE

For questions please call: +1 312 646 6028

W razie pytań zadzwoń: +41 4350 82998